Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális télapóval, húsvéti nyuszikával tömködni a gyerekek fejét?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 16:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2014. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Én imádtam gyerekként ezeket. A lányomnak is megadom ezeket a "varázslatokat".
2014. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Csak szerinted nem.
2014. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy Télapó és Húsvét idején csokit kap és eszik egyet-egyet, semmi kivetnivaló nincs ebben. Van már Kinder csokitojás, meg kindercsokinyusz és télapó, ami olyan, mint a kindercsoki. Kívül barna, belül fehér. Mi mindig ilyet veszünk


De hogy érted a kérdést? hogy egyáltalán ne is kapjon ilyenkor csokit a gyerek?

2014. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak szerinted hülyeség, de a többség szerint jó dolog. Ahogy a mesék, úgy ezek is hozzátartoznak a gyerekkorhoz. Én örülök, hogy az én fejem tömték a szüleim ilyen szerinted hulyesegekkel. Sok, szép emlékem fűződik hozzájuk. Van gyereked egyébként? Mert látni egy gyerek arcán, azt az örömöt, amit ezek a dolgok okoznak, hatalmas boldogság a szülői szívnek.
2014. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Megvan ezeknek a varázsa, így sokkal izgalmasabb a gyeekeknek és a szülőknek is.
2014. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan nem csak szerinted, de a többség még vissza tud emlékezni a gyerekkor varázslataira, örömeire és szeretné ezt a saját gyerekének is megadni. Savanyú egy uborka lehetsz.
2014. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Csodás gyerekkorom volt, imádtam várni a Mikulást, a Jézuskát, fészket építeni a "nyuszinak", tojást vadászni. Jó szó, amit a többiek mondanak rá: "varázslat". Nem is emlékszem olyanra, amikor azt hittem volna, hogy valóban az hozza az ajándékot, aki... De csodás volt ez a "játék" a szülőkkel. Sajnálom, ha neked ilyen nem jutott, de ezért ne foszd meg ettől a gyermeked, inkább éld át szülőként. Én 30 évesen boldogan gondolok vissza a gyerekkori télapó/nyuszivárásokra.
2014. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
34%

Én voltam a 4-es válaszoló, látom engem nem pontoztatok fel. Akkor itt a tömör válaszom: igen, csak szerinted.


(én csak tippet adtam a kérdezőnek, hogy vannak olyan csokik, amik nem csak barnacsokit tartalmaznak)

2014. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%

az én fiam még csak 4hónapos.de tuti fogom tömni a fejét :)

én imádtam húsvétkor keresni a nyuszi fészkét az udvaron, hallgatni a csengetjüt hogy meghozta a jézuska az ajándékokat vagy épp kipucolni a csizmám a télapónak....és már nagyon várom hogy ugyan ezt az örömöt a fiam is átélje :)

2014. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!