Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 8 éves fiúnak való...

Lassan 8 éves fiúnak való tablet? Ha igen milyen? Nem értek hozzájuk.

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 10:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem való. Mégis miért lenne az? Vegyél neki inkább olyan dolgokat, amik valóban fejlesztik őt, ne pedig olyan kütyüket, amikkel értelmetlen játékokat játszik egész nap, lehetőséget kap az internetezéshez. Baromira nem való ilyesmi egy 8 éves gyereknek.
2014. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
32%

Ne a legolcsóbbat mert az nem ér semmit.Gondolom Ti is használjátok majd vele együtt,így olyat vegyetek ami Nektek is megfelel,gyorsaságban,méretben stb.

[link]

2014. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne az én kisfiam 6 éves volt amikor megkapta az első számítógépjét most nyolcadikos ügyes okos nagyfiú lett belőle. A sok fejlesztőjátékok és társasjátékok mellett meg lehet engedni hogy játszanak ilyen kütyükkel, sőt első osztályos volt amikor okos telefont vettünk neki. A mi tablettünk may audio nem tudom hogy jó írtam e le de mindegy mi meg vagyunk vele elégedve. A mai technikai világban haladni kell a korral mellette persze nálunk is meg van a meghitt családi hangulat ahol együtt játszunk a gyerkőcökkel ezt nem szabad elhanyagolni.
2014. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
73%

Szep ajandek a tablet.

de 8 evesen meg kisfiu a gyereked, had llegyen mar gyerek, vegyel neki valami jatekot, pl tarsas jatek, vsgy valami fejlesztoi jatekot.

8 evesn a tabletra ugysem tud vigyazni, majd havonta viszed szervizbe?


regen olyan jo volt a vilag, szep gyerekkor, mar most ez nem mondhato el!

Ez a te dontesed, en a gyerekemnek jatekot veszek es nem tabletet, ugyanis csak szamito fuggo lesz a gyerek, semmi mas nem fogja erdekelni csak a gep.

Gondolom otthol van elerheto szamitogep i ternet, oda ha beul a gyerek 1 orara meset nezni vagy jatszani, boven eleg, nek kell hogy egesznap a tableter nyomkodja csak majd!

2014. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél a családnak max., amivel naponta egy-egy órát játszhat, de ne ez legyen a fő ajándék! Én teljesen más dolgokat vennék...
2014. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Teli vagyunk tárasokkal, kirakókkal, fejlesztő játékokkal. Szerencsére imádja a közös játékokat. emellett az osztály legjobb tanulója és versenyszerűen sportol. Heti egyszer számítógépezhet, be is tartja minden hiszti nélkül. Viszont nagyon sok társának van ilyen olyan kütyüje, amihez mi nemigen értünk. a számítógépünk is alap mondhatnám vacak. Amikor versenyre megyünk az én gyerekem olvas vagy rajzol, a többi játszik a hiper kütyüjén. Látom, hogy ő is vágyik rá, sőt olyan boldog volt amikor megtaláltuk az első nokiámat és kukacos játékot játszhatott vele. Sajnos megmosolyogták, de szerencsére ő nem vette észre.

Szerintem megérdemelné, hogy neki is lehet. De mint mondtam nem értek ezekhez a dolgokhoz. Nem tudom mit kell nézni, ami egy 8 évesnek megfelel. Gondolom a játékokat az internetről kell rá rakni, vagy nem?

2014. dec. 13. 10:58
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az internetről kell rárakni, de a legtöbb játék olyan, hogy a játékon belül sok fizetős lehetőség van - egy rossz kattintás, és máris kifizetett valamit. Főleg akkor, ha esetleg eleve angol a játék.

Ezen kívül minél jobb a tablet, annál drágább, egy 8 éves gyerek pedig akármennyire az osztály éltanulója, simán tönkreteszi, gyakran.

2014. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Vagy vmi amivel zenét hallgathat? Azok is ilyen kis kütyük, sok gyereket látok fajin fejhallgatóval. De nem akartam égetni magam, hogy megkérdezzem min jön a zene :)
2014. dec. 13. 11:08
 9/50 A kérdező kommentje:
Miért tenné tönkre, ha heti 1-2-szer venné a kezébe. Azért nem kell ám félre érteni a kérdést. Ha az ember ilyet szeretne a gyerekének, az nem azt jelenti, hogy éjjel nappal azt nyomkodná, magával hurcolná. Nyilván ha a számítógépezésben vannak komoly korlátok, akkor a kütyü nyomkodásában is lenne. Csak tudom mekkora örömet szerezne neki ha lenne valami hasonlója.
2014. dec. 13. 11:10
 10/50 anonim ***** válasza:
17%
8 évesnek Technic Legot vegyél, ne táblagépet! Az is fejlesztő, és nem tud letölteni rá mindenféle hülyeséget. Nekünk van tabunk (csak munkára használjuk), fiatal szülők vagyunk, de tuti nem adom a gyerek kezébe sem...nemhogy még neki is vegyek. Sokmindennek örülnének a gyerekek, és mégsem veszünk meg mindent amit kitalálnak (nem feltétlen az anyagiak miatt, hanem nevelési célzattal)!
2014. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!