Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányoknál hány éves korig...

Kislányoknál hány éves korig alakulhat ki az összetapadás? Milyen gyakran kell ellenőrizni?

Figyelt kérdés
4 és 6 évesek a kislányaim. Bár nálunk nem volt ilyen gond,de azt hallottam,hogy ez később is előfordulhat.Én egész kiskoruk óta 3-4 hetente meg szoktam nekik nézni nehogy baj legyen. Mennyi idő alatt alakul ki,és kell-e valamit tenni ellene?

2014. dec. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
életembe nem hallottam még ilyenről, pedig nem tini vagyok...
2014. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon vagyok jártas benne, de a sógornőmnek a lányának is volt neki műteni kellett de már nagy volt. tehát ezt szerintem dokitól kérdezd meg hogy mennyire kell rá figyelni.
2014. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a pubertás korig ki alakulhat. De rendszeres ellenőrzéssel elkerülhető. A lányomnak fél éves korában kezdett kialakulni de egy kis krémezéssel vissza tudtuk fordítani.

Mi úgy 6-8 éves koráig ellenőriztük.

2014. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondoltam,hogy legalább 7 éves koráig,vagy amíg engedi néha meg kell nézni óvatosságból.Aztán ha iskolások lesznek,gondolom ott a suliorvos úgyis megnézi.
2014. dec. 21. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert de ez engem nagyon erdekelne mert van 2 lanyom de ilyenrol meg nem is hallottam :/ leirnad reszletesen hogyan kell ellenorizni? elore is koszonom
2014. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A suli orvosba ne bízz! Nem fogja megnézni.

Tehát a kislányoknak ahogy a fiúknak a fitymájuk hozzátapad a makkhoz, ugyan úgy a kislányoknak is össze tapadhatnak a szemérem ajkaik. Ha nem választják időben szét akkor össze is nőhet, amit már csak műtétileg lehet szétválasztani.

Elég néha megnézni, és ha összetapad akkor egy kis neogranorman kenőcsel bedörzsölni. Legalább is mi így csináltuk. Nekünk egyszer volt, egy hétig kenegettük és teljesen megszűnt. Az a lényeg, hogy mozgassuk meg.

Később mikor már megtanulják pisilés után kitörölni rendesen már nem lesz probléma.

2014. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hagyod maszturbálni őket, akkor nem fog letapadni.
2014. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző: ez nem garancia. Jobb félni, mint megijedni - ellenőrizni kell időnként.


________________________


Apropó, engem érdekel, hogy a belső, kis szeméremajkakkal is előfordulhat ilyesmi?

2014. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!