Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányunk 2 éves lesz, a...

Kislányunk 2 éves lesz, a férjemmel nagy veszekedés tört ki, nem akarja engedni, hogy felvegyünk 1,5 millió hitelt, hogy a 3. évet is itthon tolthessem, mert ő munkanélküli fél éve, véleményetek?

Figyelt kérdés
Édesanyám lenne a kezes ,a ferjem pedig keressen munkát,mert szerintem nem az én dolgom dolgozni járni,fontosnak tartom a 3 együtt töltött évet!
2013. aug. 21. 09:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
92%
Te nem vagy normalis, eskuszom...Huzzal el dolgozni! Na ezert kellene beszuntetni az alanyi jogon jaro gyest
2013. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk halistennek nulla jovedelemre nem is adnak hitelt.
2013. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
98%
Remélem ez csak kamu...Én is fontosnak tartom a 3 évet de hitelt nem.vennék fel miatta.Menj vissza dolgozni apa meg legyen gyesen mig nem talal munkát.
2013. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%
Te normális vagy? Nem hiszem,igaza van a férjednek emeld fel a feneked és menjél dolgozni a gyereket meg add bölcsibe vagy a nagyihoz.Komolyan ennyi ostoba nőt,nem lesz semmi baja a gyereknek ha nincs otthon veled,de ha nem tud enni,mert nincs pénzetek abból baja lehet,hitelt felvenni ilyenért több,mint idiótaság.
2013. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 salvadorina ***** válasza:
96%
Persze. Aztán ha lejár a 3 év, a lóvé elfogy, akkor megint vegyetek fel hitelt, mert ott akarsz ülni a gyerek mellett az óvodában. Aztán kérelmezd, hogy beülhess mellé az iskolapadba is. Persze ehhez is vegyetek fel hitelt, nehogy már dolgozni kelljen!
2013. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk nem értem a válaszolókat! Gondolom most jár le a gyede...milyen alanyi jogon járó gyesről beszélsz?
2013. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
95%
A harmadik evre gyes jar, kedves utolso, az pedig alanyi jogon Errol beszelek.
2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
94%

Szerencs, hogy gyes-re nem adnak hitelt.

Nem vagy normális, menjen a férfigyes-re, te meg vissza dolgozni.

Amikor megszülted a gyereket felelősséget is vállaltál érte.

2013. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
90%

Másfél millió hitelt csak azért hogy otthon maradj?

Másfél milliót nagyon nehéz visszafizetni.... igaza van a férjednek. Jó dolog persze ha együtt tölti a gyerkőccel a szülő az első 3 évet, de nem minden áron szerintem.

Gond nélkül tudjátok majd a törlesztőt fizetni, úgy hogy mellette meg is tudtok élni?

2013. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
91%
Én is remélem, hogy ez a kérdés nem komoly. Hitelt azért, hogy otthon maradhass? Úgy hogy nincs is jövedelem a családban? Mire vennél fel hitelt, az ingatlanra? (szerencsére ilyen feltételekre nem is adnának) Mindkettőtöknek "dolga", hogy eljárjatok dolgozni és közösen eltartsátok magatokat, és a kislányotokat. Jó dolog, ha a család anyagi helyzete megengedi, hogy az anya otthon maradhasson három évig a gyerekével, de egészen más a helyzet, ha ezzel az apára vagy más családtagra plusz terheket rak.
2013. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!