Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomtól megkaptam, hogy...

Anyósomtól megkaptam, hogy semmirevaló vagyok, mert 3 gyereket szültem és nem akarok visszamenni dolgozni pedig a fia munkanélküli lett, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hivtak vissza dolgozni ,most 5 éves a legkisebb gyerekem ,de nem gondolom,hogy nekem kellene visszamennem dolgozni nővérként amikor a férjemnek egyetemi diplomája van és én 10 éve nem dolgozom már .
2013. júl. 30. 22:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%

És miért nem akarsz visszamenni dolgozni? Egy 5 éves gyerek már oviba jár, nem kell vele egész nap otthonlenni.

Ha meg a férjed munkanélküli, akkor legalább addig dolgozhatnál te is, míg nem talál másik melót. De a ti dolgotok.

2013. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Igazat adok az anyósodnak ebben a helyzetben.

Az egyetemi diploma nem garancia az állásra manapság és mivel ő munkanélküli, örülhetnél, hogy legalább neked lenne ismét állásod.

10 év otthonlét után pláne ideje lenne már visszatérned a dolgozó társadalomba.

2013. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
én is egyetértek az anyósoddal.Miért nem akarsz visszamenni dolgozni?És ha a férjed hosszabb ideig nem talál melót?
2013. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Aki elöbb talál munkát az menjen vissza.
2013. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%

És miből adsz a gyerekeknek ételt az asztalra? Vagy éhezzenek, mert neked büdös a munka?


Ez a kérdés kamu, nem hiszem el, hogy így gondolkodhat bárki is, ez nagyon undorító lenne...

2013. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem gondolod?Nem akarsz dolgozni vagy mi?

Egyetértek anyóssal,semmirevaló vagy!!

2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy aki előbb talál munkát??? Mind a kettő dolgozzon, ha van rá lehetőség. Ha otthon lébecolnak, még összehoznak pár gyereket a nyomorba...
2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Idáig mindenünk meg volt ,az én fizetésem semmire sem lenne elég ,a gyerekek sportolni járnak ,illetve ketten profin játszanak hangszeren ,ez sok pénz .Már rég eldöntöttük ,hogy én család melegéért felelek.
2013. júl. 30. 22:11
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez is olyan, hogy segítünk magunkon, ha az egyiknek gondja van, jön a másik. Jóban és rosszban ugyebár. Ha van lehetőséged dolgozni, hogy megéljetek, neki meg nincs, akkor ez nem kedv kérdése. Hiába van diplomája, ha nem kap érte fizetést. Abból van az ennivaló, nem a diplomából. Te elképzelted, hogy ezentúl nem dolgozol, nem így lett. ez van. Ő sem így képzelte, az biztos. Ha újra kap munkát még át lhet gondolni a helyzetet még egyszer.
2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

",az én fizetésem semmire sem lenne elég"

Az a fizetés még mindig több, mint a semmi.

És most ugyan miből éltek?

Bocs, de ez baromi gáz.

2013. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!