Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akarja megengedni, hogy...

Nem akarja megengedni, hogy megmossam a fütyijét?

Figyelt kérdés

1,5 éves. Eddig nem volt vele gondunk. Én nem látok rajta semmit ami gondot okozhatna, az apja szerint is rendbe van. Kb egy hete tart ez. Kamillával fürdik. Orvoshoz még nem akartam vinni.

lehet gond a fütyivel úgy is, hogy nem látszik vagy egyszerüen csaknem tetszik neki?


2014. dec. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez van nalunk is, o lassan 2 eves. Eddig nem volt gond vele, de az utobbi napokban nem engedi, hogy megmossam. Biztosan nem faj neki, mert amikor nem figyel es gyors megmosom, akkor eszre sem veszi. De hatha valaki mond valami ertelmes magyarazatot :)
2014. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes magyarázat: megmosod és kész, nincs apelláta. Ha sír, hát sír, ez van.


Én a hajamra voltam hisztis, mégis heti 1-2x meg kellett mosni. Azt a tíz percet végigordítottam :D

2014. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 éves lesz, kb 1 éve nálunk is ez volt. Azt hittük fáj neki, bevittem dokihoz, minden rendbe volt. Aztán szépen lassan átszokott arra, h egyedül mossa, persze némi segítséggel. Azóta nincs hiszti emiatt :)
2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!