Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús Anyukák, volt vkinek...

Kisfiús Anyukák, volt vkinek fitymaszűkületes a fia? 28 hónapos a fiam és nem hajlandó megengedni hogy odanyúljak neki, így nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit csináltatok vagy az orvos mit csinált? A 2 éves státuszon a védőnő úgy nézett rám mintha meg akarna ölni, erről én tehetek? Azt mondták húzogassam hátra fürdetéskor, ahogy tudom csinálom neki de nem engedi meg, akárhogy is próbálom elterelni a figyelmét. Meddig "normális" ez?
2014. márc. 5. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

A baj az,hogy ahogy nő egyre jobban szemérmes lesz,szóval egyre nehezebb ügy.Én fiam mindjárt 3,5 éves,neki is le van tapadva még,de ő engedi,hogy húzogassam.

A környéken elég sok kisfiút küldtek sebészetre,szerencsére mi megúsztuk, a doki írt ki egy hormontartalmú krémet,ftorocort a neve, ezzel kell kenni.De csak nagyon picit kell kenni!Szépen,de lassan jön föl neki!

Muszáj lenne felhúznod,nehogy sebészet legyen a vége...nem ijesztgetni akarlak,de valahogy jó volna rávenni,hogy engedje!!

2014. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vigyem el a házi orvoshoz? Ő írta fel nektek a krémet? De egyébként neki se fogja megengedni hogy megnézze.. Hogyan húzzam hátra? De ha nem tudom jobban ... :(
2014. márc. 5. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

azzal nincs baj, hogy nem tudod teljesen felhúzni, ráér még. azzal van baj, hogy nem mossátok minden nap, mert attól begyullad és tényleg nagyon fájni fog neki!

de lehet onnan indult, hogy túl húztad neki és berepedt, az is nagyon fájdalmas, most meg fél, hogy megint az lesz. persze nem tudom, csak ez is elképzelhető.


oda jussatok el, hogy minden nap alatt, a meleg víz alatt kicsit hátrahúzod, épp csak annyit amennyit enged, ne erőltesd jobban és ne feszegesd, nem szabad!

ha ez megy akkor tanítgasd neki, hogy magáénak csinálja. enyém 3 éves korától mossa magának, azóta nincs gond, jól hátrahúzza magának, én meg csak pislogok :D

2014. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok,nekünk ezt nézte a házi dokink a 2 és 3 éves státuszon is.Ő meg tudja állapítani mennyire "súlyos",mennyire lehet hátrahúzni,elég-e ha otthon csináljátok vagy esetleg sebészetre kell-e menni.Nekem azt mondták amúgy az se vészes,nem olyan mint régen,hogy hátrarántják.

A lényeg az lenne amit 2. írt,hogy minden nap húzogassátok.És igen,nekünk ezt a krémet a doki írta ki,nem minden orvos szereti a hormontartalma miatt,de 2 évesen már nem olyan kicsi és valóban kevés kell,nem okoz gondot.Mondjuk nálunk öcsémnek is volt ilyen gondja,neki elég hosszú ideig kenték ezzel a krémmel,most tini,semmi baja:))

Valahogy rá kéne venned fiadat,hogy engedje és én megmutatnám a házidokinak(már ha szerinted megbízható és hallgatsz a véleményére) mert nem mindenkinek jön fel simán az esti fürdés közbeni "áztatástól".

2014. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megmosom neki, arról szó sincs h nem. csak épp hogy pár pillanat alatt, de az h felhúzzam neki rendesen. de nincs begyulladva neki hála Istennek. pisilni is ügyesen tud. EGYÉBKÉNT A PISILÉSNÉL IS HÁTRA KELLENE MÁR HÚZNI NEKI?? MERT ILYET IS OLVASTAM MÁR. köszönöm h időt szántatok nekem a válaszokra.
2014. márc. 5. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:
szia. kisfiamnak is le volt tapadva kicsit igaz mi 8 évesen mentünk ezzel a házi orvoshoz, mert nekünk azt mondták hogy 10 éves korig ne foglalkozzunk vele, de mivel sokszor begyulladt neki a kukija ez miatt ezért elvittem. pillanatok alatt a doki megcsinálta, nem is fájt neki , nem vérzett semmi.
2014. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi. addig azért nem halogatom...
2014. márc. 6. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem halogattam volna, csak külföldön élünk, vittem a dokihoz vagy 3-4szer ez miatt, mondtam is nekik, hogy begyullad neki, adtak rá krémet és ezzel el volt intézve. Első adandó alkalommal mikor haza mentünk megcsináltattuk. De neki csak picit volt letapadva. De én is azt javaslom vidd minél hamarabb, nem fáj majd neki, nagyon ügyesen csinálják.
2014. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem. :) meg mondták h ne foglalkozzatok vele 10 éves koráig... nem azért írtam én se, h kötekedjek :)
2014. márc. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!