Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen hidegben mennyire...

Ilyen hidegben mennyire öltöztetitek fel a kisiskolás korú gyermekeket?

Figyelt kérdés

Az én fiam nyolc éves. Nagyon fázós, mint én.

A bélelt nadrágja alá adok egy harisnyát, felülre hosszú trikót,hosszú ujjú vékony és egy vastag pulcsit. A kabátja meleg, a derekáig ér. Néha úgy érzem, hogy alul öltöztetem.


2014. dec. 31. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Én a 2 évesemet még ennyire se öltöztetem fel, vagy nagyon max. ennyire.
2014. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyire igényli, azért egy 8 éves már el tudja dönteni és tud szólni, ha fázik.
2014. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El tudja dönteni, de én nem hagyom rá. Mindig alul öltözik, és fázik.
2014. dec. 31. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem ez már túl öltöztetés lenne

a fiam öt éves

alul zokni,jégeralsó (H&M-ben veszem),bélelt nadrág,boxer

felül rövid és hosszú ujjú póló,kabát,sapka sál.ennyi

ha vastag pulcsit is adnék rá.izzadna

a kabátja vékony,de meleg sídzseki

[link]

ilyesmi,csak más színű

van egy vastagabb H&M kabátja is,de azt majd akkor adom rá,ha hidegebb lesz,vagy hó (nálunk nem esett még)

2014. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bélelt nadrág,hosszu ujju polo vastag pulover ,síkabát ,sapka sál ,vastag zokni ,csizma ,ezt veszi föl a 4.osztályos fiam.

én a harisnyát nem adnék rá egy iskolásra már főként fiura,trikot sem .nem cukorbol van hogy tul kéne öltöztetni.

2015. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hová megyünk.

Ha nem sok időt vagyunk kint, akkor polárbéléses nadrág, térdzokni, hosszú ujjú póló, polárpulcsi, meleg kabát, kötött sapka.

Ha fél óránál többet vagyunk kint, akkor kap még 1 jégeralsót a nadrág alá, egy rövid ujjú pólót a hosszú ujjú alá és egy melegebb sapkát, sálat és kesztyűt.

Én is fázós vagyok és kb. így szoktam felöltözni a hosszabb kintlétre a mínuszokban.

Viszont szerintem a legtöbbet a cipő és a kabát számít. A fiamnak van egy bakancsa és egy hótaposója a Decathlonból, egyikben sem fázik a lába.

Magamnak is vettem egy téli technikai cipőt, azóta nekem sem :)

Kabátból is inkább minőségit veszünk, mert az olcsóban mindig fáztunk.

2015. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!