Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen téli kabátot vesztek...

Milyen téli kabátot vesztek magatoknak idén télre, ami jó meleg, kisgyerek mellett is praktikus és mégis divatos? Ha lehet képet is linkeljetek róla.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link] ilyenem van amikor nagyon repkednek a mínuszok, drága volt de életem végéig kitart

Sherpa Verla


Őszi kabátnak pedig ez:

[link]

Sherpa Bokla

ebben sem fázom egy vékony hosszúújjú póló is elég alá.

2010. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de az elős link nem működik...
2010. nov. 2. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:
első
2010. nov. 2. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima fekete karcsúsított szövetkabátom van normális helyekre (vendégség, stb), és fehér kapucnis pufidzseki sétához, bevásárolni, stb. Gyerek előtt is ezeket hordtam, most is ezeket fogom.
2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló a télikabim, mint ami a második linken van, azt tavaly vettem, és nagyon szeretem. Kényelmes, nekem passzol is a stílusomhoz, lehet benne hóembert építeni, hajolgatni, szánkózni, mindent csinálni, meg szerintem kicsit vagány kinézete is van, mármint nem az a túl kisasszonyos, de nem is az a "csak magamra aggattam valami göncöt" féle kabát. De van egy másik is, ami elegánsabb, fekete szövet kabát, azt akkor veszem fel, ha gyerek nélkül megyek valahova, főleg ha ki vagyok rittyentve (ami azért nálam mostanában megesik, most ilyenem van). De abban például tuti nem hógolyóznék vagy ilyesmi, ahhoz nem elég kényelmes.
2010. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lila fényes karcsúsított pufi kabát, kapucnija szőrmés, tally weijl- ben vettem. Meleg divatos kényelmes!

Most hétvégén lesznek a Joy napok! 10-20% kedvezménnyel tudsz kabátot csizmát mindent venni!

2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hű, hát nekem van egy bundám nagyon alkalomra, egy szőrmegalléros bélelt kabát, nem karcsúsított, viszont elegánska, egy karcsúsított piros, szőrmegalléros combközépig érő szintén alkalmakra és a legújabb szerzeményem egy fenéken alul érő puffdzseki, amit a 16 éves öcsémtől „örököltem”:) Azt hiszem, ez a felhozatal kitart egy ideig:)
2010. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


első vagyok itt a kabátról a link ami nem működött.

2010. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
működik az első csak az "egy"-et le kell szedni a végéről mert az már a mondanivalóhoz jött volna nem a linkhez:)
2010. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!