Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szolnokon tudnátok javasolni...

Hanna80 kérdése:

Szolnokon tudnátok javasolni olyan gyermekorvost, akivel meg vagytok ill. voltatok elégedve? Most állunk orvosválasztás előtt.

Figyelt kérdés
Olyan információkat is szívesen fogadok, ami arra vonatkozik hogy kit nem ajánlanátok és miért, milyen negatív élményetek van vele kapcsolatban.

2015. jan. 19. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
széchenyin rendel : Bernád Éva : igaz én elköltöztem Szolnokról de ő volt évekig az orvosunk, nagyon kedves, mindenre odafigyel, őt merem ajánlani ha tudod Őt választani és nincs túl messze :)
2015. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg más vélemények?
2015. jan. 20. 11:38
 3/5 anonim válasza:

Móra Ferenc úton rendel, Dr. Nagy Éva.

Mi szeretjük.

2015. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Szabados Katalint nem ajánlom abszolút. Tömören annyit róla, hogy asztal mögül, ülve vizsgálja, ránézéssel a gyereket. Arról nem beszélve, hogyha esetleg üvölt a gyerek és nem hajlandó szopni, akkor az a válasza, hogy nem kell erőltetni (pár hetes csecsemőnél), abba kell hagyni. Persze, tápszert nem szeret felíratni, mert minek?! Végül is, majd fénnyel táplálkozik a gyerek!

Durva refluxot (úgy, hogy számtalanszor széthányja a gyerek a rendelőjét minden alkalomkor) nem veszi észre! Amikor kórházba kerülsz a gyerekeddel, a zárójelentés után még ő van felháborodva, hogy miért hívod ki a mentőt, amikor non-stop hány a gyereked és nincs megállás?! .. A státuszvizsgálatokat meg nem is mondom .. szinte semmit nem mondott soha. Kérdezett kettőt, ránézett a gyerekre, beadta az oltást és már ment is. A védőnőnket (Tündi) úgy faggattam ki sokszor, hogy mi miért van?!


Na, ekkor váltottam le dr. Tancsik Andreára. Szecska elején rendel a Levendula patika mellett (mentőállomás). Életem legjobb döntése volt. Azonnal kivizsgálta a lányunkat, elküldött minket rengeteg kivizsgálásra és meg is lett a válasz minden kérdésünkre. Nagyon alapos, kedves és imádja a gyerekeket.

Ha nem költöztünk volna haza (Pestre), akkor még mindig nála lennénk. Én bátran ajánlom őt! :)

2015. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkét új válaszolónak. Tancsik doktornőről már mi is hallottunk pozitív véleményt. Dr. Nagy Évával kapcsolatos bővebb vélemény még érdekelne. Nagyon szépen köszönjük!
2015. márc. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!