Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nőgyógyászom (magán)...

Ha a nőgyógyászom (magán) csak a 28. hétig vállalna terhesgondozást, utána mást kéne keresnem, érdemesebb lenne már a legelején találni valakit, aki "végigvisz"? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Esetleg a 28. héttől megyek ahhoz, aki épp rendel, és akkor nem lesz fogadott orvosom. Igazából a dokim ajánlana egy másik orvost, akinek "átadna", de én annál az orvosnál nem akarok szülni, mert a tapasztalataim se jók, és sok jót se hallottam róla.

2013. febr. 14. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem vállal végig? Én inkább akkor mást választanék, aki az elejétől a végééig vállal.
2013. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak semmi értelme, hogy egy ideig egyik orvosnál vagy, utána meg kereshetsz mást.

Keress már az elején olyan valakit, akiben megbizol és végig elvállal a szülést is beleértve.

2013. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Szerintem is keress az elején másikat, ne várd meg vele a 28. hetet.
2013. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A te fogadott orvosod más esetében ügyeletes orvos. Akkor ő is féljen tőle? Nekem olyan orvos nem kell, akitől csak akkor nem kell tartani, ha pénzt adok neki...
2013. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó választ nem értem :D

Egyáltalán nem vállal már szüléslevezetést, szerintem a kora miatt. Viszont 8 éve ő a nőgyógyászom és eddig meg voltam vele elégedve.

2013. febr. 14. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ugyeletes orvos is elfog latni!

Nem tudhatod ki lesz bennt epp ugyeleten...ugyhogy ezen nem aggodnek... Nem te vagy senem az elso,senem az utolso,akinek "lemondta" a fogadott orvosa...

De legalabb korrekt volt veled es nem amikor szulnel jonnel ra,hogy hopp..megsincs itt...Tehat nem kell felj az ugyeletesek is tudjak a dolgukat...:D

Egy biztos baba a pociban meg nem maradt :D

2013. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg esetleg,hogy ajánljon mást.Én így voltam mint te,doki ,akihez mentem,évek óta nem vállal szülést,mivel nem dolgozik kh-ban,csak magán praxisa van.28.hétig jártam hozzá,magán úton meg tudott csinálni minden vizsgálatot,soha nem kellett a kh-ba mennem(ez volt a célom,semmiképpen sem akartam a helyi kórházat látogatni).Majd 28 hetesen megkérdeztem kit ajánlana,mondott egy nevet a helyi kórházban,mondtam,hogy én egy másik helyről szeretnék orvost,mondta,hogy semmi probléma és egy másik kórház orvosának számát kaptam meg tőle...Ő azt mondta,hogy általában ezzel a két dokival dolgozik össze,nyugodtan hívhatom őt/őket,csak hivatkozzak rá.31héten már az új dokihoz mentem,h kiismerjük egymást..Nem csalódtam benne,így nekem pozitív volt az ilyen jellegű terhesgondozás(két orvossal)

De ugye nálam közrejátszott,h az első dokinak jogosultsága volt minden vizsgálatra magánban,tehát pl. genetikai uh-t is elfogadták az ő általa készítetett..

2013. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kórházzal ahova tartozok, és ahova ő is tartozott, és akit ajánlana is tartozik, azzal nem lenne problémám. Én inkább azért érezném kellemetlennek, mert ha elkezdek oda járni valakihez, akkor ott lesz a kórelőzményemben (gondolom), hogy xy már kezelt ezzel-azzal (nyáron volt egy nőgyógyászati műtétem a bizonyos nemszeretném dokival), és mit mondok, ha rákérdeznek, hogy hogyhogy nem hozzá megyek.. vagy nem foglalkoznak ilyenekkel? Meg a dokim ha rákérdez, hogy miért nem, nem szívesen mondanám el neki az összes miértet, mert többek között a dokimról is elég lenézően beszélt jogtalanul, pedig elvileg jóban vannak :\
2013. febr. 14. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
A kórházi orvosok szerintem nem fognak vele foglalkozni,h más kezelt,tkp. ügyeletesnél is lehettél,ugyanis ugye ilyen nincsen a rendszerben,hogy "fogadott orvos",ha jól tudom.A sajátodnak meg elég,ha annyit mondasz,h rossz tapasztalatod volt vele,nem szeretnéd,ha ő kezelne,ennyi
2013. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a "régi" dokiban nagyon megbíznék akkor hozzá járnék, amíg lehet, utána meg, akit ajánl, ha ez nem szimpatikus, akkor kérd meg, hogy ajánljon mást, gondolom nem csak ezzel az eggyel van kapcsolatban.
2013. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!