Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közel 3 éves kisgyerek és 3...

Közel 3 éves kisgyerek és 3 hónapos kistesó. Ti hogy oldjátok meg? Oda tudtok mindkettőre maximálisan figyelni? Mivel foglaljátok le a nagytesót?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna a nagyobbat bölcsibe vinni, pedig már szülés előtt is éreztem rajta, igényelné a gyerektársaságot. Sajnos nincsenek gyerekes ismerőseink, és ebben az esős időben játszótérre sem tudom vinni. Mit tudnék vele csinálni, amíg pl a picit etetem, vagy éppen nyugtatom (hasfájós)? Lassan megőrülök. A nagyobbik tele van energiával és nem tudom már lefárasztani. Igyekszem neki mindig kitalálni valamit, de egyedül egy percig sem hajlandó játszani, mesét nem akar nézni, hiába olvasok neki, nem érdekli. A babára egyértelműen féltékeny, nem igazán tudom bevonni a teendőkbe, elutasítóan viselkedik. Nagyszülők/apuka dolgoznak, így csak este van picit nyugalom.. Valakinek valami bevált módszer? Játék? Akármi, ami egy 3 évest lefoglalna?
2015. jan. 23. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben játszóház/magánovi ahova esetleg be lehetne szoktatni, hogy néhány órára ott maradhatna pl.heti 3x? Az ő korában joggal vágyik gyerektársaságra, főleg hogy már megosztod a figyelmedet. Kezdesz kimerülni és ez a helyzet nem fog megoldódni néhány hét alatt, fel kell készülnöd. Nálunk más volt a helyzet, nincs egy év a két gyerekem között -nem volt leányálom!
2015. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!