Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukatársaim, tudnátok...

Anyukatársaim, tudnátok nagyon profi gyerek-gasztroenterológust ajánlani Bp-en? Magánrendelés is lehet.

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
dr. Dezsőfi Antal. Sote-n dolgozik. Nagyon lelkiismeretes is. Úgy tudom, hogy van magánrendelése is. Nézz utána a neten. Jó szívvel ajánlom ezt a dokit. Nagy szaktudása van, és nagyon emberséges.
2015. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr.Csoszánszki Noémi,Tűzoltó utcai gyerekklinika. Heim Pálba ne vidd
2015. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A tűzoltóba kell beutaló, igaz? Azzal is csak körzetileg meghatározott lakhellyel lehet menni, nem? Sajnos mi a Heim Pálba tartozunk. Rossz tapasztalatod volt velük?
2015. jan. 26. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Csoszánszki doktornőt ajánlanám, nagyon kedves és jó szakember.
2015. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi először dr Májer Évához jártunk (endomedix), nagyon kedves, hozzáértő orvos, csak jót tudok mondani. Váltanunk kellett (magánorvos nem adhat igazolást emelt családihoz, és a többi kedvezményhez), így a Heim Pálba mentünk. Szerintem nagyon jó orvoshoz kerültünk, dr B. Kovács Judit. Csak jót tudok mondani az orvosról és a kórházról is. 3 napig bent kell feküdnünk a gasztroenterolgián, és mindenkivel elégedett voltam. nem fizettünk senkinek semmit, és mégis törődtek a kisfiammal. Azóta is Dr kovács Judithoz járunk. A többi orvost nem ismerem, de őt nyugodt szívvel ajánlom!
2015. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Most már csak beutaló kéne akkor... :( A gyerekorvos sajnos nem ad, vagyis eddig nem volt hajlandó adni, majd holnap talán, ha meglátja, hogy néz ki a kislány popsija...
2015. jan. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!