Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adhatnék ajándékba 6 éves...

Mit adhatnék ajándékba 6 éves fiamnak?

Figyelt kérdés

Fél testvérei miatt gondolkodom nagyon, mert ha én eddig akármit adtam, ha cipőt, ha ruhát, ha játékot, vagy szétosztották vagy nem is csak a gyerekem használta hanem mind.

Lehet hogy önző leszek de én ha valamit a fiamnak veszek akkor ne egy számomra idegen gyerekre adják már rá.

Vagy ha nem látom akkor semmi közöm nincsen hozzá hogy mit csinálnak vele, a lényeg hogy adtam valamit?

De engem nagyon bosszant hogy amikor gyapjú takarót adtam a gyerekemnek azt elvették a gyerektől azt mondván hogy az túl nagy és csúnya neki.

Mert én előrelátóan gondolkodtam hogy ne csak 2-3 évig legyen jó hanem tovább is vagy legalább le lehessen vele fedni az ágyát.

Most már inkább olyan dolgokon gondolkodom ami társas játék , közös játék, pl mini hordozható csocsó asztal.

Szerintetek?



2015. jan. 23. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen játékot adj. Mondjuk azt nem értem, hogy miért baj, ha többen játszanak a gyereked játékával. Talán kérdezd meg minek örülne, vagy egyeztess az édesanyjával, mit nem venne meg ő neki, de a gyereknek szüksége van rá. Vagy, add neki az idődet. Közös kirándulás, nyaralás...stb...Azt tuti nem tudják elvenni.
2015. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első, nem hiszem hogy az a baja a kérdezőnek hogy kicsit játszanak vele hanem konkrétan elveszik, elhordják a ruhákat....stb. de amit írtál az nagyon jó. kérdező, elviszed a fiadat valahova. jó hűvös van, de még sem fél méteres hó. nem tudom merre laktok, de biztos akad valami jó :) én ilyenen gondolkodnék.
2015. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az anyjáéknak a ruha a cipő a fontos, hogy nekik ne kelljen megvenniük, a kirándulás az semmiség szerintük csak pénz kidobás mivel nem látszik.
2015. jan. 23. 08:32
 4/9 A kérdező kommentje:
És el sem hinnék , ha csak nem készítek fényképeket.
2015. jan. 23. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:
A közös élmény pedig mindennél többet ér. És ha az anyja nem hiszi el, akkor mi van? Nehogy már fényképekkel kelljen bizonyítanod, hogy elvitted a fiadat valahová. Gondolom adsz gyerektartást, vegyen abból cipőt meg ruhát.Mondom ezt elvált anyaként. Mivel szeret játszani, mi érdekli? Szerintem vegyél neki valami apróságot, pl. egy pólót a kedvenc mesehősével és inkább vidd el valami jó kis közös programra. Játszóház, mozi.
2015. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hat éves fiam van. Tudnék adni játéktippeket, de azt mondom én is, hogy vidd el valahová. Focimeccs, korcsolyázás, kirándulás, állatkert, uszoda, stb.
2015. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisfiadnak ők a (is) családja, ha a testvérei is játszanak a játékaival, az teljesen rendjén van. Ha elveszik tőle a takaróját, az viszont nem. Én is azt mondom, vegyél neki simán olyan játékot, amit szeretne, aztán ha a testvérei is használják, akkor örülj neki, hogy jó testvérek. A csocsó asztal szerintem szuper ötlet, ha elfér.

Ruhát akkor vegyél neki, ha az anyukája jelzi, hogy valami hiányzik, vagy ha magadtól látod, hogy pl elhasznált a cipője. De akkor az nem szülinapi ajándék, csak simán ajándék.

2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csocsóasztal egy hatévesnek korai, és egyébként is az ilyen játékkal a játéktermeket fogja majd megkedvelni idővel. A társasjáték jó, de hát azzal is játszanak majd a féltestvérei is. Én direkt úgy adnám oda neki, hogy majd biztosan jól el fogtok játszani a többi gyerekkel (nevüket mondd) ezzel a játékkal. Egy hatévesnek talán még lehet kifestőkönyvet venni, menj be a játékboltba, és kérjél az eladótól tanácsot.
2015. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kifestő könyv, nem érdekli, foci labda is jó ötlet, azzal is tudnak közösen játszani.
2015. jan. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!