Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2hét szobafogság tényleg sok...

2hét szobafogság tényleg sok bútor törésért?

Figyelt kérdés
Nagyo sokszor kértük ne ugraljon a pelenkázón, itt ott. Másodszor törte le az 5,5évesem a pálcát. Ezért kapta a szobafogságot.
2015. jan. 30. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy 2 hétig nem lesz levegőn? vagy jár oviba, és ott kiviszik?
2015. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szobafogság? Egy 5,5 évesnek?

Ilyesmivel a kamaszokat büntetik, hogy ne mehessenek el sehova.

Gondolom, egy örökmozgó kisgyerekről van szó, találjatok ki mást neki. Meg valahol máshol vezesse le az energiáját.

2015. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jár oviba, sétálunk i, ma edzésen is volt.

Elkoboztam a kedvenc játékokat, nincs mese, barátok nem jöhetnek, nem mehet.. Nem a kamaszok szobafogsága szó szerint

2015. jan. 30. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen játékait? Egy ekkora gyereknek szüksége van játszásra! Szokott gépezni, tévézni? Ha igen, inkább tiltsd el attól, de ne a mozgástól!
2015. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Geomag, chima, transzformer... Nem írtam, hogy lekötöttem és semmit sem csinálhat. Sőt MA IS EDZESEN VOLT, TEGNAP MEG SZÁNKÓZNI VOLTUNK KINT
2015. jan. 30. 19:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Plussokkel szerepjatekozik, nemrég mondokakat olvasgatott...
2015. jan. 30. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

2 hét???????

Hülye vagy?

2015. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem szobafogság, hanem egy kissé következetlen büntetés.


Nálunk is az lenne a legnagyobb büntetés, ha a kedvenc játékát venném el. 6 éves, tombol a legó-Angry Birds-Star Wars mánia.

2015. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez eleg erős bünti ilyen kicsi gyereknek. Szobafogsag nem neki valo,ha meg kiviszitek az nem is szobafogsag. Elegge ertelmetlen helyzet. Szobaba bekuldes oke,de 2 het szobafogsag... az enyem is 5 es fel eves fiu,eleven nagyon de sosem buntetnem ilyennel. Ne vard hogy ugy gondolkodjon mint egy felnott,nincs olyan csalad ahol ne tornenek a dolgom el,akar 2x is.
2015. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Törnenek a dolgok. elirtam
2015. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!