Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, van köztetek olyan...

Anyukák, van köztetek olyan aki magára tetováltatta a gyereke/gyerekei nevét?

Figyelt kérdés

Van már 2 tetoválásom, még 18 és 20 évesen csináltattam őket. Nem akarom tele varratni a testem de már akkoriban is sokat gondolkodtam azon, hogy majd szeretném a gyerekeim nevét valamilyen szép formában magamra tetováltatni. Most egyre erősebb bennem a vágy, de semmi ötletem sincs.

Nektek hogy néz ki? Hova tetováltattátok?


2015. febr. 2. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnöm csináltatta az alkarjára mindkét nevet. Habár fiai vannak de mivel rajta van így pillangok közé iratta. nagyon szép. én nem vagyok nagyon tatto hív, így nem csináltattam.
2015. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én majd valahova a hasamra szeretnék valami diszkrét tetkót. Nem feltétlenül a nevét, de valami jelet, amit rá utal. Még a pontos helyét se tudom lehet, olyan helyre tetetném, ahol még bikiniben se látszik. Még nem döntöttem el, és van is még pár évem, amíg nem szültem meg az összes gyerekemet, addig biztos nem csináltatok.
2015. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon van, a két lapockám között a lányom nevének kezdőbetűje egy kis rózsával és a születési dátuma.
2015. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem tettem meg és nem is szeretném.

Vettem egy szív alakú medált, amit ki lehet nyitni és abba rakattam bele a két lányom fényképét.

A férjemnek meg egy zsebórát vettem és abba gravíroztattam bele a lányok nevét és születési dátumát.

Az óra kinyitható egyébként és a belső oldalon a mi esküvői fotónk van benne a dátummal együtt.


Ő tervezi egyébként, de én elcsépeltnek gondolom ezt.

De mindenki maga dönti el!!!

2015. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Én is vagy virágok vagy pillangók társaságában gondoltam, de én sem akarom nagyon feltűnő helyre. A lapockámon van az egyik tetoválásom, szóval az kilőve, máshova meg még nem tudom elképzelni... Jól át kell gondolnom... :)

Nekem 2 gyerkőcöm van (fiú,lány), többet nem szeretnék. :)

2015. febr. 2. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek ilyesmi van, nagy kezdőbetűvel, csuklón:

[link]

2015. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csuklómon van a fiam neve, születési dátuma, pici szivecskével.
2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2015. febr. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!