Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyerekei sem bírnak...

Más gyerekei sem bírnak otthon normálisan együtt étkezni?

Figyelt kérdés
kiborulok a 2 és 5 éves gyerekeimtől. Együtt evés közben hülyéskednek folyamatosan.
2014. jan. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a gyermekei ilyen idős korban.Arra ügyelj csak, hogy ott egyenek ahol rendszeresen étkeztek, és a kajával ne futkározzanak szana szét.
2014. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha hülyéskednek akkor elveszem tőlük mert nem éhesek, amúgy szépen esznek, viszont ha elmegyünk valahova, akkor tuti,hogy leeszik magukat, lecsöppen stb... murphy törénye...
2014. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi beszélgetünk, megbeszéljük kinek milyen napja volt ma, ki mit csinált az oviban, munkahelyen. néha bohóckodik, akkor nevetünk... ennyi. lényeg, hogy ott üljön velünk és eszegessen
2014. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaaaj mintha én írtam volna ki:)

3 és 1 évesek és ma konkrétan odáig fajult a dolog,hogy a nagyobbat átküldtem tányérostul a másik szobába,hogy akkor fejezze be ott a vacsorát.Persze kiakadt,utána tudott viselkedni és persze visszajöhetett.

Ingerlik egymást a hülyeségre,a picire meg még nem tudok hatékonyan rászólni :/ szóval nehéz,igen.

2014. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen...és kb olyan, mint amikor iskolai órán az ember próbálja visszatartani a nevetést, de nem megy...a nagyobbikon látom, hogy szeretne szót fogadni :) a kicsi meg nem érti miért ne lehetne mosolyogni. Szóval aranyosak, de kiakasztó, mikor erről szól a kajálás, aztán persze leeszik magukat, kiöntenek vmit, stb. Nem mehetnek el a kajával nálunk ez alap, még csak az kéne :D de már gondolkodom egy eltávolítható paravánon, amit az asztal közepére kiteszek, hogy ne lássák egymást evés közben :)
2014. jan. 26. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,mintha rólunk írtál volna:DD

A nagy próbálja magát visszafogni,de nem megy neki:)

Igen,szerintem is édesek,csak nem esznek normálisan ilyenkor.A másik meg,hogy félek félrenyelnek.

2014. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!