Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan anyuka aki...

Van köztetek olyan anyuka aki 1-2 óra alatt pucba dobja a házat és utána nincs mit csinálnia?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Én még életemben nem láttam olyan édesanyát, akinek nincs mit csinálnia.
2015. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit csinál egy anyuka egész nap?
2015. febr. 4. 13:04
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is értem. Mi az, hogy nincs mit csinálnia? Nem dolgozik és a gyerek sincs otthon vele? Mert én nem végzek napi 1 óránál több házimunkát, de ettől függetlenül van mit csinálnom.
2015. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem takatírok mindennap, elég kicsi a ház nagyon nem is lenne mit. Minden szombaton takarítok. Így amúgy napközben a főzésen és a mospgatáson kívül semmi dolgom. Játszom a kislányukkal, mikor elvonul egyedül játszani akkpr netezek, híreket olvasok. Amikor alszik én is lepihenek, na nem azért mert annyira fáradt vagyok hanem mert most épp a második babát várom és ez a terhesség rosszabb mint az első volt, főleg h a "nagy" is csak most lesz egy éves. Így amíg alszik nekem jól esik kicsit csöndbe pihenni, könyvet olvasni (ezt akkor sajna nem lehet ha fent van).
2015. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
* lenne mit egész nap takarítani.
2015. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
pl?
2015. febr. 4. 13:09
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy nő unatkozik, ott már nagy baj van !
2015. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Minden nap takarítok valamit, így napi 1-2 óránál többet nem foglalkozom ezzel.

Azon kívül szoktam vasalni, főzni.

Játékokat rendbe rakni, ruhásszekrényt átválogatni.

Rengeteget játszunk együtt a kislányommal.

Játékokat kitalálni, neten új játékokat keresni.(nem játékot rendelni, hanem új szórakozást keresni) Kretaívkodni, lakásdekorációt készíteni.

Netezni, olvasni, tv-t nézni.

Gyerekkel járunk tornára, ringatóra, játszótérre.

Megyünk boltba, postára ha kell.

Szóval unatkozni nem szoktam sosem.

2015. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mit csinálok egész nap? Mondjuk ha nem takarítok,akkor főzök,mosogatok,teregetek,vasalok,hajtogatok, ezek között játszok a gyerekkel,etetem a gyereket,tisztába teszem, a nagyobbakkal foglalkozok,beszélgetek,leckét csinálunk,kimegyek a háziállatokhoz(gondolom nincs mindenkinek,nekünk ez is van),befejezem a vacsit,ha van időm egy kis finomságot,sütit ezt azt még összeütök,ekkor már este van,megterítek,vacsi apával,engedek vizet a kádba,és elkezdjük lefürdetni a 3 gyereket..mire ágyba tesszük őket este 9-10. Aztán még magunkra is szánunk némi időt. :D Lassan éjfél nyakamon a reggel.
2015. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
hát az hülye kérdés,hogy mit. pl egy babával ott a szoptatás,akár napi 6-10x, a fejés,pelenkázás,séta,a mosás, a teregetés, vasalás, mosogatás,főzés,rendrakás, aztán persze a takarítás, wc-t, mosdókat, konyhát, bútorokat...nem is sorolom. később ott az óvoda, regel bevinni,rohanni haza főzni, vissza a gyerekért, ha több gyerek van aztán meg pláne van mit csinálni.
2015. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!