Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2,5-3 éves gyerkőc...

Akinek 2,5-3 éves gyerkőc mellett lett kistesó mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kistestvért a fiunknak, ha most összejön akkor 33 hónapos lesz mire megszületik. Akinek kb. ennyi idő van a két gyerkőc között mennyire volt nehéz összeegyeztetni a teendőket? Nagyon féltékeny volt a nagyobbik? Esetleg aki egész nap segítség nélkül van tudna valami segítő tanácsot adni mert nálunk csak estére van apa.
2015. febr. 4. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem, nekem elég nehéz, bár köztük csak 25 hónap van. A férjem szakács, így én sokszor este is egyedül vagyok velük. Persze, amikor meg aranyosan el vannak együtt, az annyira cuki. Nálunk a féltékenység nem jelent meg, legalábbis én nem veszem észre, illetve annyi volt, hogy amíg én kórházban voltam a kicsivel, a nagy a húgomnál volt és még 1 hétig nálunk. A nagy a tesómra rágott be, mert nála volt, egy ideig nem akart menni hozzá, meg nagyon szemtelen, elutasító volt a tesómmal, de ez néhány hónap alatt rendeződött. Szerintem attól is függ, hogy a nagy milyen, mert én már a kicsi születése előtt sem nagyon bírtam vele, és egyelőre nem lett jobb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2015. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!