Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyerekek manapság már...

5 éves gyerekek manapság már tényleg játszhatnak számítógépes játékokat?!

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem.ovis barátnál voltunk ês ott ez megy,nem is a visszafogottabb játékok...máshol is ez van,őszintén?!
2015. febr. 9. 17:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
37%
A Kérdező tipikus turbóanya, akinek meggyőződése, hogy ő csinálja a legjobban a világon, és mindenki más hülye...
2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Az enyém 3 éves, és szokott játszani. Ha valaki szerint ettől szarszülők vagyunk, hát lelje örömét benne. Mi annak örülünk, hogy a gyerekünk boldog és jól érzi magát.
2015. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

nekem 5,5 éves fiam van

a számítógépen és a playstationon nem játszhat,csak a telefonomon

pou és angry birds van rajta

szerencsére ritkán jut eszébe,havonta 1-2 alkalommal pár percig játszik vele

a számítógépes játék nem mostanában lesz megengedve neki

2015. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
5,5 éves lányom is szokott, bár főleg tableten. Szereti az öltöztetős, kifestős játékokat, de a logikai, matematikai játékokkal is szokott játszani. Le van töltve neki pár játék a tabletre és ha olyan kedve van (kb. heti egyszer) vagy ha utazunk, akkor azokkal szokott játszani.
2015. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
5,5 éves a lányom, és engedjük számítógépen játszani. De csak az Ő korosztályának való játékokkal. Emellett nagyon sokat olvasunk, főzőcskézünk, játszunk együtt, szóval nem ül éjjel-nappal a gép előtt. Van hogy hetekig eszébe sem jut. Mi zenét is szoktunk hallgatni a gépről és mesét is szoktunk nézni. Szerintem van egy arany középút, nem biztos hogy az a megoldás, ha egyáltalán nem megy gép közelébe.
2015. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%

hát az enyém tévét sem nézhet,a gépről meg szó se lehet.Foglalkozni kell a gyerekkel;nem letoszni a gép elé.

Ja,én is biztos "turbóanya" vagyok.

2015. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mit jelent a nem visszafogott játék, de ha a korosztályának megfelelő játékkal játszk, az még a javát is szolgálja.

Lányom 2,5 évesen már 10 páras memóriákat rakott ki a tableten. Oviban most mondták (3,5 éves), hogy elkezdenek majd memóriázni :D Szóval tanulni is lehet játék közben ;)

2015. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom 3 évesen szuperül memóriázik igaziból, és nem tableten...
2015. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!