Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisgyerekek mikor szoknak...

A kisgyerekek mikor szoknak le az éjjeli rendszeres ivászatról?

Figyelt kérdés
A fél óránkénti kortyolgatásról,a teán való elalvásról,

2015. febr. 11. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor amikor leszoktatod róla... én rá se szoktattam...
2015. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek se ittak.Szerintem is szoktatás kérdése.
2015. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most gondolkozok hogy melyik lenne a jobb az éjjeli pelenka ruha csere vagy a nem alvászat számomra minden nap.
2015. febr. 11. 07:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

(Az enyémek se szoktak rá szerencsére.)

2015. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval! Mi is beleestünk ebbe a hibába. Semelyik pelenka nem bìrta reggelig...naponta ágyneműt cseréltem mert minden csurom pisi volt! Nem szabad éjjel teát adni neki, mert azért kel fel! Ez egy rossz szokás! Fiam egy éves volt mikorra sikerült leszoktatni, előtte hónapokig ez ment! Megelégeltem és vizet adtam neki mikor felébredt (persze az nem tetszett neki), és volt néhány borzalmas éjjelünk emiatt, de megérte mert azóta nem ébred! Napközben kap teát, de tudja hogy éjjel csak víz van!
2015. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szokott inni éjszaka. Vagyis nem tudom. Ha van bent neki üveg víz, akkor iszik ha kér, de ha nincs akkor se nyavalyog, hogy inna.
2015. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rá se kell szoktatni. Ha már megtetted, akkor majd ha leszoktatod.
2015. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor ne adjam fel? Ma adjak neki vizet ne cukormentes teát éjjelre?

De szerintem éjjel éhes mert megiszik 1-2 dl tejet és hamar visszaszokott olyankor aludni.

2015. febr. 11. 08:30
 9/17 A kérdező kommentje:

Kenyér félét sosem adok neki estre, meg sem enné mert lusta rágni vagy jön a foga vagy nem tudom.

Csak reggel hajlandó kenyeret megenni mikor nagyon éhes akkor is csak ébredés után 1-2 órára rá.

Másfél éves gyerekről van szó.

8 foga van.

Sosem volt jó alvó, egyetlen éjszakát nem aludt még át.

De még egy fél éjjelt sem.

Talán azóta ilyen komoly az ivászata mióta saját maga megtudja fogni az üveget tud forgolódni tud járni, kúszni mászni érte, és meg tudja keresni és kiszolgálni magát.

És a fő lényeg hogy akkor mikor ő akarja.

Sokszor bele csavarodik a takaróba , lehet azért is ébred fel, visszaaludni csak cumisüveggel tud, és ha már nem kell neki akkor a másik kezével beteszi a szájába az alvócumit de a cumisüveget a kezében tartja ha kell neki kéznél legyen.

Ha még nem alszik mélyen lassan kiszoktam venni a kezéből de ha észreveszi kapkod utána és ordítani kezd.

Ez már nagy ragaszkodás ugye?

2015. febr. 11. 08:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, miért kell egy gyereket cumisüveggel altatni. Ráadásul jól elromlanak a fogai. Egy másfél évesnek nem kéne éjjel ennie sem, biztos nem éhes, csak így van szoktatva. Nappal kell normálisan etetni!
2015. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!