Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon csúnyán köhög a 3,5...

Nagyon csúnyán köhög a 3,5 éves kisfiam, pedig kapott rá antibiotikumot. Mi segithet még?

Figyelt kérdés
A hét elejétől beteg /eddig soha nem volt/ előbb magas láza volt, majd elkezdett erősen köhögni. Kapott rá gyógyszert, antibiotikumat, vettünk rá kámforos balzsamat, mivel tudnánk adni még,hogy enyhüljön a köhögése? Hasznos ötleteket várok!!!
2015. febr. 21. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

az antibiotikum nem köhögéscsillapító, nem is értem miért azt írod, hogy arra kapta! az antibiotikum azt a baktériumot öli meg ami a betegséget okozza! de a tüdejéből a nyákot nem szűnteti meg, azt akkor is fel kell köptetni illetve feloldani, hogy sikerüljön neki!

nappalra köptető ha hurutosan köhög, éjjelre meg köhögéscsillapító ha nem tud tőle aludni

2015. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt: kapott köhögés csillapitót is!
2015. febr. 21. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:

kicsit hűvösebb légkör, vagy nyakáné legyen nyitva

ne legyen agyonöltöztetve

2015. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*plusz levegőzés szabadban
2015. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hurutos vagy száraz köhögés?Ha hurutos akkor éjszakára kend be sertészsírral a hátát mellkasát,csavard be ruhába,és úgy aludjon.Nekünk másnapra már rengeteget javult a helyzet 2 nap múlva semmi baja nem volt a lányomnak.
2015. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sinupret. Segíteni fog.
2015. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

esetleg a stodal?

mi most próbáltuk, bevált, bár nem volt ennyire szarul mint a tiéd, csak taknyosság és köhögés, tehát gyógyszer nem kellett.

Magamon is próbáltam, nagyon köhögtem most én is és hamar jobban lettem.

2015. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ajánlom a mézet,(köhögésre nagyon hatásos) gyömbért, sós vizes gargalizálás.

a mézbe le lehet reszelni a gyömbért, bár az ízét nem biztos hogy szeretni...

A fokhagyma gyulladáscsökkentő.

Egyébként antibiotikummal is ugyanolyan hosszadalmas a gyógyulás mint antibiotikum nélkül, és a szervezetét is ugyanúgy legyengíti.

igyon sok folyadékot, mézes teát!

2015. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!