Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magyar babysitterként két...

Magyar babysitterként két szines bőrű gyerekkel hogyan szerettessem meg magam és hogyan fogadjanak szót nekem?

Figyelt kérdés
Magyarországról érkeztem meg február 12- én 4 gyerekhez kik szines bőrűek a két kicsi 5éves lány és 7 éves kisfiú kiket iskolába viszek hozok de az angol nyelvtudásom kevés szavakat tudok csak és nem fogják a kezem nem hallgatnak rám mit tehetnék nem alszanak el csak az apjuknak
2015. febr. 24. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül? Nagyon bátor vagy! Amúgy én következetes lennék, ha kell, humoros, játékos, ha arra van szükség.
2015. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olvass meséket

legyél kedves

mosolyogj sokat

és ezerrel tanuld a nyelvet !


és itt nem az a lényeg h színesek !

hanem h gyerekek !

2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bőrszínnek itt az égvilágon semmi jelentősége.

A nyelvtudás és a tapasztalat hiánya már inkább számít.


Azért a szülők is bátrak, hogy olyan bébiszittert szerződtetnek, aki a nyelvet se beszélni és tapasztalata sincs...

2015. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még magyarul sem tudsz, te szerencsétlen!
2015. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!