Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A téli csizmát-bakancsot...

A téli csizmát-bakancsot hordja még a gyermeked?

Figyelt kérdés
Vagy mit adsz rá ilyen enyhe időben?
2015. febr. 24. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is bundás csizmát adok a 1,5 évesemre, mivel még én is a bélelt bakancsomat hordom.

Március közepe táján szeretnék neki átmeneti cipőt venni, reményeim szerint ekkor már 15 fok feletti hőmérsékletek lesznek.

2015. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Ma már sikerült a Barbies csizma helyett bőrcipőt húzni... Én is már félcipőben járok mostanában.
2015. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 éves kislányomnak két csizmàja van egy vastagan bélelt és egy vékonyabb. Most a vékonyan béleltet hordja.
2015. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
97%
4es váladzolò vagyok. Tegnap du. mire hazaèrtünk a bölcsiből csavarni lehetett a zoknijábòl a vizet, ùgy belefőtt a lába a tèli csizmába, ezèrt elmentünk ès vettünk kisfiamnak átmeneti cipőt. Ma reggel már abban ment bölcsibe. Reggelente már nincs fagy, 5-6 fok van, dèlután is 10 fok körül. Szerintem ideje volt már letenni a csizmát, mèg ha le is pontoztok ezèrt.
2015. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
még igen de csak azért mert azősszi cipöjét tönkre tete és ki is nőte majd most veszek neki uj cipőt.
2015. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!