Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Montessori/waldorf neveltetesb...

Montessori/waldorf neveltetesben reszesult gyerekek?

Figyelt kérdés

Szimpatizalok a montessori/waldorf neveltetessel, nagyon tetszik a tanitasi hozzaallasa. Viszont lenne egy kerdesem.


Milyenek "lettek" ezek a gyerekek? Hogy boldogulnak a rendes suliban? Hogy reagalnak a tobbi gyerekekre? Kivancsi vagyok minden hozzaszollasra!


2015. febr. 27. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi múltkor montessori oviban voltunk, az óvónőt kérdeztük arról is, hogyan alakul a gyerekek élete az iskolában. Ő azt mondta, hogy erős sulikba mennek, mert ezek adnak csak az ovi után kihívást. Ez az ovi angolos montessori, így nagyon sokan kéttannyelvű iskolába járnak. A waldorf teljesen más pedagógia, és emiatt szerintem az iskolai viselkedés is egészen eltérő.
2015. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én montessori csoportban dolgoztam.nem lehet a 2pedagógiát összehasonlitani.sosem volt negaitiv tapasztalatom,mindig jól,erősen teljesitettek a gyerekekeim,volt,hogy ilyen suliban folytatták tanulmányukat.ehhez azonban 2jó pedagógus is kell.előnnyel indulnak,hiszen több ismerettel rendelkeznek,de később a többiek felzárkóznak
2015. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Szerintetek ha otthon fogom tanítani Montessori alapon, az is lesz ugyan olyan hatassal? (Óvónő leszek, viszont itt megfizethetetlen egy Montessori ovi) valamint két nyelven hogy tudom oktatni, hogy ne zavarodott össze?
2015. febr. 27. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok.a montessori képzés plusz egy év volt nekem.nem tudom mennyire vagy otthon a témában,de ehhez némi alap ismeret szükséges.otthon is nagyon jó eszközöket tudsz késziteni.(ha kell,segitek).én a két nyelvvel várnék,nagyon össszezavarhatja,pláne,ha még magyarul sem beszél tökéletesen.de ez a te döntésed.
2015. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én keresztlányom montessori oviban kezdte most montessori általános iskolás, mindig kitűnő bizonyítványa van.

Nekünk csak pozitív a tapasztalat és nem csak az oktatás részéről.

Viszont az ha otthon tanítod az sajnos nem olyan hatásos.

2015. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!