Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azok a szülők, akik egy...

Azok a szülők, akik egy szobában alszak a 2 éves kicsivel is, hogyan oldjátok meg az esti altatást? Hogyan néz ki az esti alvás szertartásotok?

Figyelt kérdés

Azzal nincs gond, hogy külön ágy, mert külön gyerekágya van és alszik is szépen. Viszont mostanában egyre macerásabb az alvás, altatás. Bent vagyok vele mindig, a férjem nem jó csak én. Viszont, ha szeretnénk tévét nézni miután elaludt, azt hogy tegyem? Felébred rá, ha bekapcsolom? Ő már nem kiságyban alszik, tehát eltakarni nem tudom. Sokszor jól esne este tévézni, mielőtt elalszok.

Hogyan oldjátok ezt meg?


2010. febr. 14. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a külön szoba nem megoldható, megoldás lehet még az elhúzható paraván (asszem ikeában lehet kapni, nem biztos), amit az ágya mellé lehet tenni, így nem zavarná annyira a tv.
2010. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is 22 hósómmal egy szobában vagyunk, ő is a gyerekágyban alszik már nem a rácsosban .

altatás a franciaágyon ugy h szol a tévé, mert ha kikapcsolom akkor balhé van , utánna ha elaludt beteszem a kiságyba és nyugiban lehet továb tévézni :)

szerintem ha elaludt nem fog felébredi a tévére.

2010. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk úgy meg, igaz még csak 20 hónapos, de lassan 2 éves lesz:), hogy amikor ő álmos akkor fogja magát és kikapcsolja a tv-t meg a számítógép monitorját és elkezd húzni minket az ágy felé, így mindhármunknak alvás van:)! Ez legtöbbször Barátok közt közepén szokott lenni van amikor megegyezünk vele, hogy még a másik felét bírja ki, és úgy megyünk együtt aludni.

De ha megszületik 10 hét múlva a kistesó nem tudom, hogy lesz, mert 3-an egyszerre fekszünk le és ha valamelyikönk mocorog vagy még nem jön aludni akkor megy a hiszti, mert csak így lehet lefeküdni. Ráadásul elromlott a radiátor a szobájába így a mi ágyunkba alszik teljesen, eddig mindig úgy volt, hogy amikor elaludt a férjem átvitte az ágyába és mi még tudunk beszélgetni, vagy más egyebet csinálni, így nem csak aludni:).

Üdv egy 20 hónapos lány anyukája aki 30 hetes kismama is.

2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!