Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A négy és fél éves kislányom...

A négy és fél éves kislányom nem birja az utazást (se autózást se buszozást). Milyen utazós gyógyszert ajánlatok? Április elsején orvoshoz kell mennünk egy kb egy órás útra.

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
B6 vitamin. GYerekkoromban végigrókáztam minden mozgó járművet. Végül a B6 segített.
2015. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válasz meg próbáljuk :)
2015. márc. 7. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem bírja, akkor a háziorvossal írass fel Daedalonetta kúpot!! Ez egy hányás elleni kúp, de utazási betegségek esetén is felírja a doki.


"A Daedalonetta végbélkúp két szintetikus anyagot, dimenhidrinátot és klorobutanolt tartalmaz. A Daedalonetta végbélkúp mindkét összetevője - más-más módon - a szédülést, a hányingert és a hányást csökkenti.

Daedalonetta végbélkúp gyermekek utazási betegségeinek (tengeri, légi, vasúti, országúti betegség) megelőzésére és kezelésére szolgáló gyógyszer. Az orvos egyéb eredetű hányinger és hányás kezelésére is rendelheti."

2015. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak arra kell vigyázni, hogy a daedalonetta kúp nagyon álmosítja a gyereket.
2015. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban mindig Deadalon tablettát kaptam, amitől úgy éreztem magam, mint akit benyugtatóztak, úgyhogy a gyereknek sose adtam. Viszont egy külföldi rokonunktól kaptunk egy akupresszúrás karkötőt, amit utazáshoz a leírt módon a csuklójára kell tenni. Nekünk bevált. Úgy tudom, egyelőre Magyarországon nem lehet kapni.
2015. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam a végbélkúpot, mert az való gyerekeknek. Amit kimásoltam szöveget, az a betegtájékoztatóból van.
2015. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cocculine homeos bogyó
2015. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A cocculine homeos bogyót próbáltuk nem használt sajnos.
2015. márc. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!