Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti viszitek/vinnétek igy...

Ti viszitek/vinnétek igy bölcsibe?

Figyelt kérdés

Kislányom múlthéten lebetegedett. Nagyon taknyos volt, köhögött,hapcizott, levert bágyadt volt. Elvittem orvoshoz, egész héten itthon volt.

Mára minden megszűnt, kivéve a taknyosságot. Még mindig folyik az orrából a zöldes váladék. Keni szét az arcán.

Szerintetek mit csináljak?

Amugy 26 hónapos


2015. márc. 7. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
En anyukakent nem orulnek, ha orrbol logo zold valadekkal vinned a gyereket bolcsibe.
2015. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Keni szét az arcán a zöld váladékot, és még kérdezed, vidd-e?! Szerinted?
2015. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen nem vinném. nem is értem miért merült fel benned a kérdés, hogy vidd-e betegen a gyerekedet... vissza az orvoshoz... a zöld váladék bakteriális fertőzés, lehet kéne antibiotikum.

de bízom a bölcsisekben, hogy így be se vennének gyereket!

2015. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De semmi baja csak taknyos. Sajnos nálunk minden gyerek igy jár bölcsibe. Azért tartunk mi is itt, mert elkapta bent a többiektől.

Felhivom holnap a doktornőt, de azt mondta hogy mehet bölcsibe a taknyosság majd megszűnik. Nem irt ab-ot, mert 2 hete hagyta abba a szedését.Nem akarta, hogy megint szedje, ha nem muszáj.

2015. márc. 7. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
zöld takony az gáz. szerintem az nem vicc.
2015. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én ha nem is vinném vissza a dokihoz, de nem hagynám annyiban, lehet, hogy felülfertőződött.

fura, hogy ennyivel elintézi..

2015. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mindegyiknek zöld takony lóg az orrából?

mert az nem normális.

2015. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha színtelen folyna, akkor vinném. Ha zöld vagy sárga, nem, mert az már bakteriális fertőzésre utal. Beszélj az orvossal.


Az, hogy más taknyosn viszi az azért nem indok. Látod, hogy az ő orrukból is zöld folyik vagy "csak" taknyosak? Mert nem mindegy.

2015. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, látom hogy az folyik. 1 hónapig szoktattam be a lányom és minden nap legalább 2-3 gyerek volt ilyen taknyos.

A doktornő erre azt mondta, hogy ez nem mind bakteriális orrfolyàs, tévesen hisszük annak. Ha az lenne lázzal és egyéb tünetekkel járna.

Én hiszek az orvosunknak!

Az én lányomnak sincs az ég világon semmi baja, csak taknyos még.

2015. márc. 8. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már eldöntötted, nem is értem miért kérdezted meg.
2015. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!