Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem kisgyermek...

Tudnátok nekem kisgyermek nevelésével (etetés, altatás, napirend stb. ) kapcsolatos könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom nagy változáson ment át (nagylány lett :) és úgy érzem, már nem elég az ösztöneimre hagyatkozni, segítségre, tanácsokra lenne szükségem. Minden téren követtem el hibákat, vannak rossz szokásaink mint étkezésben, mint alvásban - ezeket szeretném helyretenni. Továbbá a gyerkőc lelki világával kapcsolatos dolgok is érdekelnek, valamint ötletek a mindennapokra, esetleg tippek, hogy hogyan használjam ki legjobban a 24 órát. Tudnátok ebben segíteni? Olvastatok valami hasznosat, aminek megadnátok a címét, esetleg röviden véleményt, hogy miért jó, működött-e stb. Nagyon köszönöm előre is!!!

2015. márc. 14. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

semilyen könyv nem segit ebben, nem lehet egy kaptafára tenni a agyerekek vislekedését. hiszen amguk a szülök alkotják irányitják, formálják gyermekük jellemét viselkedését.

anya vagy anyi öszetönökkel menni fog

2015. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk s suttogó bevált-bár sokan ellenzik.nekem mindkét gyerek egyedül alszik el,kialakult napirend.van.nem volt plázában földre fekvés,én is nyugodt vagyok,jut idő mindenre.ne aggódj,lehet,hogy valamiben esetleg nem voltál következetes-de mindenen lehet változtatni-és valószinűleg csak az ösztöneidre hallgattál
2015. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ElsiNiki ***** válasza:
Dr Ranschburg Jenő: Szülők könyve. Nekem bibliam lett...:)
2015. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!