Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebből most hogy keveredjek...

Ebből most hogy keveredjek ki? (Látszólag) rossz példát mutattam.

Figyelt kérdés

A kisfiam (ovis) sajnos mostanában sokszor piszkálja, túrja az orrát. Mindig rászólunk, de még nem sikerült leszoktatni. Eléggé állandó téma itthon mostanában. Szerencsétlenségemre a következő történt: van egy pattanás az orromban, ami nagyon fáj, be van gyulladva. Nyilván nem túrom az orromat, de annyira zavar és fáj, hogy állandóan akaratlanul is oda kellett nyúlnom és a kisfiam tegnap egyszer meglátta. Közölte, hogy anya is túrja az orrát. És azóta akár hányszor rászólunk, ezt mondogatja, hogy anya is piszkálta az orrát. Már a hugának is elújságolta. Nagyon ciki. (Remélem az óvodában még nem mondta az óvónőknek :D...)

Most mit csináljak? Elfelejti?


2015. márc. 17. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

:)


Minden ilyen csak ideig-óráig tart.

Én amúgy őszintén elmondanám, hogy egy bibit piszkáltam, és nem az orromat túrtam. Előbb-utóbb fel fogja fogni.

2015. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez aranyos 😊.


Mondd meg neki, hogy a bibi fáj az orrodba és nem túrid az orrodat, csak zavar. Az én ovis lánykám is előszeretettel túrkál. Mindig mondjuk neki, hogy ne csinálja, mert nem szabad és felsérti, akkor pedig vérzik. Van amikor beválik.

2015. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!