Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti már tavaszi kabátot adtok...

Ti már tavaszi kabátot adtok 2-3 éves gyereketekre?

Figyelt kérdés

Reggel még hűvösebb van, most 5 fok, de mire jövünk hazafelé, már 8-10 fok van mindig. Télikabátot adtam rá eddig, de már soknak érzem. Reggel meg vajon nem kevés?

Most beteg, nem tudom, melyik lenne a jobb. (Most csak orvoshoz megyünk ki, és hordozókendőben viszem, ami amúgy is melegíti még majd).

Hány foktól "kell" a tavaszi kabát? (Lehet, hogy most hülyének tűnök :) Én fázós vagyok, a fiam abszolút ellentétem, szóval magamból nem tudok kiindulni :) )


2015. márc. 18. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap vettem meg végre a tavaszi kabátját, ma már azt adom rá.

Szegény így is sajnáltam, hogy tegnap is még a vastag télikabátjában volt, hiába adtam rá nagyon vékony felsőt, még a sapkát is levette magáról, nem is csoda, én is levettem a kabátom a séta végén olyan meleg volt a napon.

2015. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen tavaszit (nem nagyon vékonyat). Ilyen időben szerintem nem a télikabát a megoldás, hanem a réteges öltöztetés. Reggel, mikor viszem csanába adok a kabát alá egy vastag cipzáros pulcsit, amit ha 10 körül mennek le, már nem kell aláadni. Télikabátban tűző napon, 10 fokban csak leizzadnak és azért fáznak meg.
2015. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. márc. 18. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaszi kabátot egy pulcsival (alatta hosszú ujjú body és r.ujjú poló amiben a bölcsiben van).

Alulra ha itthonról megyünk sétálni egy harisnyával bársonynacit, de a bölcsibe kintre bélelt nacit zoknival bentre melegítő zoknival (nem adnak rá harisnyát).

Az én fiam is izzadós, ha szaladgál még jobban kimelegszik. Sapkával vagyok gondba, mert még a tavaszi sapkában is izzad a feje.

2015. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! :)

Igen, a sapka nálunk is gond :S Most átmeneti sapija van, de ez is meleg már neki. Ha eljutunk végre valahova, akkor veszek neki egészen vékony sapit, de én már a napon, szélcsendben volt, hogy le is vettem a fejéről, mert csak beleizzad. (Na nem most, mert most beteg, ki sem megyünk, csak orvoshoz.)

2015. márc. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!