Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 12 òrâja kezdődött hogy...

12 òrâja kezdődött hogy a kisfiam hány. Kb 2-3 òrânként. Vigyem a kòrhâzba?

Figyelt kérdés

Nem tudom a két évesemmel mit csinâljak, Őt nem vihetem magammal.

Apa külföldön, nagyik nincsenek..


2015. márc. 26. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el. Nekünk a doki erre azt szokta mondani hogy kortyonként igyon jéghideg folyadékot.
2015. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos (akár ügyelet, akár kórház), és a fiadat miért ne vihetnéd, ha nincs kire bízni?

Mennyi idős amúgy?

Vigyázz, nehogy kiszáradjon ennyi hányástól!!!

2015. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért nem viheted magaddal a 2 éveset? :O 2-3 óránként hány akkor nem kell kórházba menni, itasd és hívd fel a gyerekorvost, majd megmondja, hogy kijön vagy vidd le...

és adj neki hányás csillapító kúpot, annak kéne otthon lennie, fel szokták hányás nélkül is írni

2015. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. már mint ezt a hányás nélkül dolgot úgy értem, hogy nekünk adott vényt a gyerekorvos még a vitaminokkal pici korában :D
2015. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a dokid. Nyilván ha túl sűrűn kell hányia, akkor úgy nem tudod elvinni a dokihoz. És igen, értem a kétéves gyerek problémáját is. Mindenesetre hívd fel őket, bármelyik is rendel és kérdezd meg, hogy mit tegyél. Lehet, hogy írnának egy receptet és valakit elküldenéd érte+kiváltani. Sajna a kiszáradás elég hamar be tud következni, úgyhogy itatni kell. Vannak sópótló készítmények is, amit ilyenkor érdemes inni, plussz a kúpot adni.
2015. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már rég felhívtam volna a gyerekorvost, h jöjjön ki megnézni, lehet hoz egy injekciót és kész, lehet h beküldi a kórházba. A kétévest meg simán viheted vele, te sem fogsz tudni segíteni míg vizsgálják, addig a két éves is ül szépen melletted.
2015. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
6-os! Láttál Te már testközelből egy kétévest? Melyik az a kétéves, aki 'szépen ül' az anyukája mellett? Mindenképpen kihívnám a dokit.
2015. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
igen, napi szinten látom közelről. Ha kap játékokat, főleg a délutáni alvás után, egy-két órát csendben magában játszik.. :O
2015. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

dolki de már rég a dokinál lenne a helye. kiszáradás vezsélye miatt

és vidd a 2 évest is!!! lehet hogy ö is elkpata

2015. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!