Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek bentartják a...

Szerintetek bentartják a korházba? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Hugom bárányhimlős lett. mindenhol tele lett még ott lent is kijottek neki. elég csunya lett. anya ma reggel elvitte a gyerekorvoshoz. amikor hazaértem a sulibol mamám azzal fogadott hogy be kellett vinni a korházba,mert elfertőződtek neki.

valami szovetmény nem tudom micsodára mentek be,ilyesmit értettem amit a mamám mondott. valaki tudja mi ennek az eredeti neve? és ez mit jelent? milyen vizsgálatot?

valakivel volt már ilyen? bármi érdekel,légyszives irjatok!

És a legfontosabb kérdés szerintetek bent tartják? Koszonom előre is a segitségeket!



2015. márc. 27. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kijott neki ott lent is a nemiszervénél.de inkább privátba irom ha nem gond
2015. márc. 27. 13:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Az semmi nem jelent, hogy kijött a nemi szervén, még a torkában is lehet egymillió pötty is, a bárányhimlő ezzel jár. Nem szeretem az ijesztgetést... kedves válaszoló társaim, gondoljatok már arra, hogy egy gyereknek írogattok, tényleg rá kell hozni a halálfélelmet?? Ha a te gyereked lenne, akkor is ilyeneket mondanál neki?
2015. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Már hazaindultak a korházbol.

kimosatták neki,meg kapott rá gyogyszert.

Koszonom mindenkinek!!:)

2015. márc. 27. 14:01
 14/14 anonim ***** válasza:

10es vagyok :) na azért mondom, nem szövettan volt az hanem szövődmény :) a szövődmény az, mikor nem normális lefolyású a betegség hanem hozzá jön valami plusz "kellemetlenség", ilyen amikor mondjuk begyullad, az már szövődmény.

a szövettan meg az, ha mondjuk van egy csúnya anyajegyed amit leszedetsz, mert nem tetszik, hogy az orrod közepén virít, akkor azt szövettanra küldik, megvizsgálják, hogy nincs-e rákos elváltozás. bárányhimlőnél nem tudom elképzelni miből vennének szövetet ;)


nyugi, biztos minden rendben, az meg teljesen normális, hogy a nemiszervén is kijön! általában ott még több van, mert a fedett bőrfelület alatt jobban kijönnek a pöttyök és ugye bugyi/nadrág mindig van rajta, ezért :)

2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!