Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 105 cm-es kislánynak mekkora...

105 cm-es kislánynak mekkora biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
neten kinéztem két kisbiciklit: 14 és 16 incses kerekűeket. A kisebbikre azt írják, 110cm-ig, a nagyobbra 110cm-től. A kisebbre 4-6 éves kort ír a nagyobbra 5-7 éves kort. 4.5 éves múlt, július végi születésű. Most venném a biciklit. Eddig csak pici 3 kerekűje volt, most segédkerekest veszek neki, van mind a kettőhöz segédkerék. Félek, ha megveszem a kisebbet, alig tudjuk kihasználni, a nagyobbtól me azért félek, mert megveszem és nem tudja rögtön használni mert nagy neki. Szerintetek 105centisen azért lehet használni egy biciklit, ami 110centire javasolt? Mielőtt kérdezné valaki, hogy eddig hogyhogy nem volt bicaja-Angliában élünk, elég ramaty általában az idő, évente két felnőtt biciklist ha látok az utcákon, gyerekeket is csak késő tavasztól kora őszig. Nem sok alkalom van kimenni bringázni. Viszont most már jó lenne megtanulnia.
2015. márc. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat venném. A kisebbet szerintem nagyon hamar kinőné.
2015. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most átfutott az agyamon egy ötlet: Mi lenne, ha mind a kettőt megvenném:D Majdnem egy időbe járnak le, jelenleg nincs rástartolva nagyon senki. Csak azért van rajta licit, mert haverja segít neki felnyomni az árat-így szokták. Ha mindkettőnek lenn marad az ára és pár ezerért-max 5 ezerért magyar forintban-meg tudom venni, akkor megveszem mindkettőt és megbeszélem mindkettővel, hogy egy napon megyek értük, így egy kanyarból el tudnám hozni. Csaktán befér kettő a kocsiba: egyik a csomagtartóba, másik a hátsó ülésre. Így most kezdhetné a 14-essel, azon már tuti leérne a lába. A 16-os ér véget először. Ha azt drágábban kell megvennem, akkor lehet nem startolok rá a 14-esre.

2 hét szünet kezdődik hétfővel a suliban, jó lenne, ha meg tudnánk tanítani alapszinten bringázni (magyarba a nővérem kölcsönad kisbringát, amíg otthon vagyunk, legkésőbb akkor megtanítom, de jó lenne, ha már addigra menne)

Így megvennéd mind a két bringát? Természetesen ezek használtak, az egyiken -16-oson-jól látszik, hogy kitűnő állapotban van, másikon nem látszik annyira, mert pl a lánc nem látszik, mivel láncvédős. De az is jól néz ki.

2015. márc. 28. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
14 biciklit.mindenkèp ,de van hely akkor mind ketött.lányomnak aki 110 centis 12 bicaja van az üllès a maximumra emelve igy pont jó neki most 16 biciklit is kiprobáltuk de nem èrt le a lába rola 5-10 centi hiányzott .
2015. márc. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt megvettem, az egyik 1500, másik 3000 forint volt átszámítva. A 14-esen éppen-éppen leér a lába telitalppal, másikon pár év híjja van még:D Jó hír, hogy még akár a 12-es is jó lehetne, mert nővéremnek valószínű olyan van, amit majd a nyáron kölcsön ad.
2015. márc. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!