Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok melyik nap jön a...

Nálatok melyik nap jön a nyuszi? Holnap vagy vasárnap?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 17:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk nincs nyuszi ajándék. Megyünk a mamákhoz locsolkodni,ott kap fincsi csokikat. Meg tőlem is csokikat kap.
2015. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nem jön nyuszi. Igazából nem is értem ezt a nyuszidolgot. Mióta "hoz a nyuszi ajándékot"? De komolyan. 34 éves vagyok, nekem eddig a húsvét mindig arról szólt, hogy a fiúk meglocsolják a lányokat, ezért kapnak tojást, nagyobb korban pénzt. Most meglepődve kapkodom a fejem, hogy más ajándékokat vásárol. Miről és mikor maradtam le? Két fiam van, tanulgatjuk a locsolóverset, hogy a mamáknak örömet okozzanak, de eszembe nem jutott ajándékon törni a fejem. Tényleg arra halad a világ, hogy már a húsvét is az ajándékról szóljon? Bocsi a kirohanásért, de nekem ez elkeserítő. Nem vagyok vallásos, tehát én sem "az igazi" húsvétot ünneplem, de szinte már nem is maradt olyan ünnep, ami csak a kedvességről szóljon. Nyilván mindenki másképp csinálja, de ha a gyermekeim azzal jönnének haza, hogy mindenki más milyen ajándékot kapott, ők miért nem, én érezném magam rosszul. :(
2015. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

hátfő reggel van nyuszi keresés

bár most teknőst kértek és azt előbb megkapták :-

így csak némi csoki lesz a kanapé alatt

:-D

2015. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Jön a nyuszi??? ez mi? Kint vannak a ketrecekben, bármikor jöhet, ha kivesszük. Vagy mi ez?

Megtanuljuk a locsolóverset és elmegyünk meglocsolni aki közel áll hozzánk, már izgulnak a fiúk, hogy vajon hány hímestojást kapnak.

A nyuszi tényleg mit hoz? Kell valamit hoznia?

2015. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat neked is kedves utolsó! Féltettem egy kérdést, amivel lehet nem egyetérteni, de felesleges felháborodni. Gondolom értetted a kérdés lényegét. Mindenki le tudta írni normálisan a véleményét, csak te nem. Ha ennyire felidegesített a kérdésem, nem kellett volna rá válaszolnod, nem kötelező!


Ém 37 éves vagyok és mi kaptunk kisebb dolgokat Húsvétra.

2015. ápr. 4. 19:01
 16/27 anonim ***** válasza:
38%
Konkrétan a kérdést nem értem, de tényleg. Ha érteném nem kérdeztem volna. Tehát ezért a kérdés. Nálunk a Télapó szokott jönni, meg a Jézuska. Én másról nem tudok. Most hallok először ilyenről, hogy jön a nyuszi.
2015. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Érdekes, rajtad kívül mindenki értette és ezé szerint te is, mert válaszoltál.
2015. ápr. 4. 19:17
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
En azt nem ertem, azt irtad mennek a kezek, az mit jelent, hova mennek, milyen kezek?
2015. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A zöld kezek mennek, hogy hasznosak voltak a válaszok 😊.
2015. ápr. 4. 20:07
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Holnap jön a nyuszi. Akik nem értik a nyuszis dolgot még soha nem hallottak a húsvéti nyusziról? Sőt nem jártok vásárolni sem, és nem látjátok a sok csoki nyuszit és tojást. Én 36 éves vagyok, gyerekkoromban mindig a papáméknál voltunk, a kertbe csináltunk a tesómmal pitypangokból kis "fészket" és oda hozta a nyuszi a csokitojást. 3 éves és 9 hónapos lányaim vannak és mivel kapnak majd elég csokit másoktól, ill. a kicsi még nem is ehet, ők homokozót és könyvet kapnak a nyuszitól.
2015. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!