Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok melyik nap jön a...

Nálatok melyik nap jön a nyuszi? Holnap vagy vasárnap?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 17:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%

"Akik nem értik a nyuszis dolgot még soha nem hallottak a húsvéti nyusziról?"


De igen, viszont arról nem, hogy bármit is hoznia "kellene"!

A csokitojás és a csokinyúl a locsolóknak adott ajándék az én világomban. S az volt mindig is

31N

2015. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

Ejj de nagyon sokan ráértek kötekedni!

Mindenki úgy ünnepli (vagy nem ünnepli) a húsvétot ahogy akarja és pont.


33 éves vagyok, 3 gyermek anyukája.

Gyerek koromban nálunk mindig volt húsvéti ajándék amit a nyuszi hozott ( nna most akadjatok ki légyszives), bicikli, roller, görkori stb. kinti használatos dolog vagy könyv stb. a nagyobbaknak ...

Az udvarban tojáskeresés volt, imàdtuk felfedezni. Mindig vasàrnap jött a nyuszi (!!!!!!!!) hétfőn pedig a locsolók.

Szombaton az esti misére pedig vittük a sonkát megszenteltetni.


Az én gyerekeimnek a húsvét ugyanolyan ünnep mint a karácsony vagy a születésnap.

Egész egyszerűen azért mert én ezt a mintát adom nekik tovább amit én kaptam, és mert nekünk ez így jó.

Most ezért megszólni a másikat csak mert valaki másképp csinálja/gondolja, elég nagy ostobaság.

2015. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 21-es, a te világodban mit csinál a húsvéti nyuszi? Nem kötekedni akarok, csak meg vagyok lepve, hogy van akiknél nem hoz semmit a nyuszi. A locsolóknak meg elvileg festett tojás járna, csak gondolom van, ahol úgy alakult, nálunk is, hogy csokitojást kaptak helyette.

Én eddig azt hittem, hogy mindenkinél jön a nyuszi és hozza a csokitojást meg egyebeket, aztán lehet menni hétfőn locsolkodni. :-)

2015. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk ma (szombat) reggel jött a nyuszi, mert rossz az idő és gondoltam, legalább egy nappal tovább játszhat az ajándékaival (társasjáték, plüss nyuszi stb).
2015. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én csak azon vagyok meglepődve, hogy sokan annyi ajándékot, konkrétan játékot összevásárolnak Húsvétra és Mikulásra is, mintha Karácsony lenne. Bár Karácsonyra sem kellene. Én 35 éves leszek idén, de Húsvétkor mindig tojásokat festettünk és csokinyuszit, csokitojásokat kaptam, semmi játék. Ha jó idő volt, akkor az udvarban keresgettem, ha rossz idő volt, akkor anyukám csinált fészket és abba tette bele. Mikuláskor szintén csak télapó csomagot kaptam, semmi játék. Azok maradtak Karácsonyra, szülinapra és névnapra. A saját gyerekeimnél szintén így csinálom. Nekem a Húsvét a tojásfestés és a locsolkodás, főleg, hogy 2 fiam van. Persze az egész Jézus feltámadásáról szól, nem is tudom hogy jött ide a nyuszi, de nem vagyunk vallásosak, böjtölni meg ilyenek nem szoktunk.
2015. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig vasárnap jön a nyuszi. És van olyan elvetemült, hogy a rengeteg finom csoki, narancs, mandarin mellé ajándékot is tesz a fészekbe:)

Idén laphintát, könyveket, kisautókat, ruhákat stb.


6, 11 és 15 évesek a gyerekek.


Nálunk így volt mindig és így is lesz.

2015. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is a választ!


Nem azért írtam ki a kérdést, hogy vita legyen belőle. El kéne fogadnunk a másik véleményét. Egyik sem rosszabb, mint a másik. Mi babakocsit vettünk a lányunknak, mert azt szeretett volna. Nem hiszem, hogy ez akkora baj lenne.

2015. ápr. 5. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!