Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te felrakod Facebook-ra, hogy...

Te felrakod Facebook-ra, hogy mit hozott a nyuszi? Milyen megfontolásból?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ajándékozás.De amugy ha kapni szokott valamit felteszem,de be van állítva hogy csak a legjobb barátnőmék és a tesómék lássák az albumot,mert ritkán találkozunk nagyon.:)
2015. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem teszek fel kèpeket.
2015. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem. Nem a virtuális világban akarok élni.
2015. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem rakom fel. Ha kapna pl. bringàt, vagy olyan jàtékot amivel "érdemes" lefotózni, még talàn. Engem irritàlnak az olyan képek ahol össze van rakva az ajàndékkupac pl. A karàcsonyfa alà, és megy fb-ra. Nekem ez olyan, hogy nem mutogatom a többiek arcàba, hogy " én megtehetem".
2015. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsi ajándékok voltak a 3gyerknek,mert még kicsi és élvezik. Két nagyobbik egy-egy felaatkönyvet, a kicsi 3éves, most adta oda a cumiját a husvéti nyuszinak, így ő egy kisebb csomag legót kapott a nyuszitól a cumikért. :)

Egyébként 3kisfiuról van szó, keresztanyukájuknál, mamáknál és 2kisbarátnőnél voltak locsolkodni, mindenhonnan kaptak kindertojást, meg csokinyuszikat- így egy zsák édességet hoztak haza. :)

2015. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok- elküldte bocsi!

Sok képet csináltam róluk, de nem a FB-ra!! Nem került kép egy sem a FB-ra meg máshova sem. :)

De nem zavar, ha más ontja a képeit, max nem nézem meg!!:)

2015. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem. még a családi zárt csoportba se. oda több képőet teszek fel. saját oldalamra már kevesez
2015. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!