Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen görkorcsolyát vennél a...

Milyen görkorcsolyát vennél a 4 éves lányodnak?

Figyelt kérdés

Egysorosat vagy két sorosat?


Példaként kép:

1) [link]


2) [link]


Nem a hello kitty a cél, távol áll tőlünk (hál' istennek), csak példaként raktam ki a két képet, hogy tudjátok mire gondolok pontosan.


2015. ápr. 15. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp egysorosat. Ha nem bízol még benne, akkor lehet olyat kapni, ahol az egyik középső kereket be lehet rakni hátulra másodiknak.
2015. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi volt neki, ez már egy újabb modell.

2015. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, amit 2. linkelt, pont az a megoldás, amit írtam elsőnek. Én valami ilyet vennék, nem sima kétsorost.
2015. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
K2 kids(kölyök) korit vegyél, állíthatósat. 10 évig ugyanazt a típust használta a fiam, most csak azért nincs, mert 2 havonta nő egy méretet a lába és mivel a gyerekkorik 42-ig állíthatóak anyagi csőd lenni mindig újat venni. Várjuk, h megálljon a láb növekedés és kap egy felnőttet.
2015. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. linkedet semmiképp, es olyat sem aminek hátul ketsoros a kereke. Tehát mindenképp egysorost.

Nekunk is olyan van mint amit a második valaszolo belinkelt, de előtte kaptunk ajándékba egy hasonlót, ami hátul ketsoros, de egysorossa alakítható. Először ugy próbálkozott a lanyom 4 evesen, de csak totyogott, haladni nem haladt vele. Majd átalakítottuk egysorossa es egyre jobban ment vele. Aztán megvettük ezt a decathlonosat es ezzel mar tenyleg szépen megtanult korizni 5 evesen. Ennek a kerekei is sokkal jobbak, jobban siklik a betonon.

Szerintem nem érdemes ilyen gagyi korikkal próbálkozni, mert esni igy is ugy is fog az elején, de gagyi, cipőre csatolhatosokba sosem fog megtanulni korizni, az semmire nem jo.

2015. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!