Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek éjjel rosszabb alvó...

Akinek éjjel rosszabb alvó volt gyermeke, az mikor és miért vállalta be a következő babát?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekeim között 21 hónap lesz a korkülönbség! :) Első baba 16 hónapos koráig ébredt minden éjjel (volt hogy fél óránként, a fogzás idején)! Elfelejti az ember, hogy mennyire fáradt volt, valamint én nagyon remélem hogy a tesó könnyebb eset lesz! :)
2015. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves koráig aludt rosszul, a most 3 éves fiam. Most vagyok a tesóval 15 hetes!
2015. ápr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kereken 2 éves volt, amikor elkezdte átaludni az éjjelt.

Most 12 hetes vagyok a testvérével, októberben születik.

Előre félek, de majd csak lesz valahogy.. :-)

2015. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az lemaradt, hogy az első decemberben lesz három, a második októberben születik, majdnem 3 év lesz köztük.
2015. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. ápr. 18. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, a nagyobbik másfél éves. 2-3 hnapja alussza át az éjjeleket. NAgyjábl :D Remélem a kisebbik jobban alszik majd :D És azért vállaltuk, mert kis korkülönbséget szerettünk volna a gyerekek közt.
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 hónap van a gyerekeim között. Mivel soha nem aludta át az éjszakát a nagyobbik, így azzal nyugtattam magam, hogy legalább nem esek ki a gyakorlatból, nem lesz olyan rossz megint kelni éjszaka.

Amúgy a nagy már 4 éves lesz, de még mindig nem aludtam át egyetlen éjszakát sem (kivéve amikor a mamánál voltak :P) és ebből mind a kettő kiveszi a részét.

2015. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!