Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a babám? 7...

Miért nem alszik a babám? 7 és fél hós és sem éjjel sem nappal nem akar aludni. Max fél órákat. Soha nem volt jó alvó, de most egyre rosszabb.

Figyelt kérdés
Egész éjjel csak vergődik, sírdogál, van amikor alig lehet megvígasztalni. Foga már van 6 de azt nem hiszem el, hogy 7és fél hónap alatt ne lett volna tőle egy nyugodt éjszakája. A pocakjára espumisant kap. Nem éhes, nem szomjas. Van aki azt mondja el van kényeztetve, de minden nap többször is hagyom sírni, hogy megtanuljon egyedül elaludni, képes egy órán át üvölteni. Már nem tudom hová forduljak. A dokink is azt mondta, hogy hagyjam sírni, de ennyit? Ha van még így valaki kérem segítsetek mit csináljak?
2009. márc. 17. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! És, ha felveszed megnyugszik? Nekem is ilyen volt a fiam, és nekem sem használt, ha sírni hagytam, akkor is addig sírt míg be nem mentem! Nekem azt mondta a doktornő(már mást ő sem tudott), hogy aludjunk együtt! Akkor legalább éjszaka tudtunk aludni!:) Napközben meg kapott egy pizsomámat amin érezte az illatomat és azzal is elvolt!:) Mondjuk ez annyiból rossz, hogy nehéz visszaszoktatni az egyedül alváshoz!:)
2009. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig símán lehet a foga. amíg nem evett "rendes adag" chaomillát a kisfiam, dettó ez ment nálunk is. 1 éjjel 12szer keltem fel. hónapokon át. most, mikor jön a foga, reggel - este 5-5 golyócska, és minden rendben.
2009. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha felveszem megnyugszik, de jó esetben fél óra múlva újra kezdi.

A chamomil-t is próbáltuk avval sem jobb!

2009. márc. 17. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sedatifpc-t!Vagy a viburcol kúpot!
2009. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagyunk egyformák, mindenkinek van dilije. Neki ez. Én nem hagynám sírni, nem hiszem, hogy ez megoldást hozhat. Viszont ha mindig megvigasztalod, megtanul bízni Benned, talán könnyebben alszik is. És mi lenne ha Veled aludna éjjel? Legalább kipihennétek magatokat.

Sok sikert!

2009. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk ugyaz ez a helyzet.Amióta hazahoztuk a kórházból a fiamat(28-án lesz 1 éves)még nem aludtam egy egészségeset.Néha fél óránként fel kell kelni hozzá.Amikor már nem bírom, magam mellé veszem és akkor jó esteben csak kétszer kell felkelnem megitatni, ha megszomjazik, de van, hogy mellettem is ezt csinálja.

Hánynom kell,amikor azt hallom, hogy el van kényeztetve a gyerek.Nincs!!!!! Ilyen és kész.

Sajna nem tudunk velük mit csinálni.Én többször is beszéltem egy alvászavar kutatóval,de egy módszer sem vált be,mert a végtelenségig azért nem hagyom sírni a gyereket, mivel sajna ő üvöltene addig,ha hagynám.

Sajnos csak annyit tudok mondani kitartás!

2009. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!