Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtatok hálózsákot...

Meddig használtatok hálózsákot 2,5 év felett?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik ekkor még hálózsákoztak.
2015. ápr. 19. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
3 éves lányomra télen hálózsákot adtam, mert éppen kitakarózós korszaka volt, de mostanra már leszoktunk róla. 3,5 éves korára már ügyesen betakarózott éjszakára.
2015. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29-én lesz 3 éves a kisfiam. Még hálózsákot használunk, mert mindig kitakarózik.
2015. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3,5 évesen lett a fiam éjszakára szobatiszta, addig ősztől tavaszig mindig hálózsákban aludt. 4 évesen még kérte a zsákot, egy párszor aludt benne, aztán elhagyta. Viszont megtanult betakarózni.
2015. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3,5 éves koráig. Ez volt a mostni tél közepe táján. Aztán egyszer csak nem volt hajlandó belebújni, takarózni akart. Ennek én nem örülök, mert akárhányszor bemegyek éjjel, mindig be kell takarni. Nagyon sokat forgolódik.
2015. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!