Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig érdemes hálózsákot...

Meddig érdemes hálózsákot használni? Ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés

A lányom 10 hónapos, szereti, nem zavarja, tud benne mozogni és fel is áll benne! Nekem is megnyugvás, mert nem takarózik ki és nem is fázik, mert amúgy mindig kitakarózna.

Egy hálózsákja van, ami talán 1 éves koráig ha jó lesz. Vegyünk neki nagyobbat vagy már felesleges?


2010. nov. 19. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves, még abban alszik, mert a takaró alól seperc alatt kifordul. Tud benne menni, nem zavarja a forgolódásban sem. 2 hálózsákja van, volt mindig ha bepisil, vagy leissza legyen váltás míg mosom szárad.
2010. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használjuk másfél évesen. Bár ma volt az 1. alkalom, hogy azt is leszedte magáról. Mire bementem megnézni, hogy miért nem alszik még, azt láttam, hogy a hálózsák az egyik végen, ő meg a másikon ücsörög:)) Amúgy meg érdemes venni, főleg téli időszakra!
2010. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor érdemes beszerezni egy nagyobb méretűt is.
2010. nov. 19. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
fiam 14,5 hónapos,én is most vettem új zsákokat,mert a régieket kinőtte.amíg megtűri magán,addig marad.így nyugodt vagyok,hogy nem fázik meg.még mászni is tud benne
2010. nov. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Jan-ban lesz 4 éves a fiam, de még mindig zsákban alszik :) Simán ki- és bemászik, nagyon szereti.

Takaróval is szokott aludni, de a zsák neki is kényelmesebb.

2010. nov. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is használjuk, 18 hónapos a lányom, szerintem még sokáig fogjuk, egyébként én azért is szeretem, mert szerintem a hálózsákban melegebb van mint sima takaró alatt, és nem is kell úgy aláöltöztetni! 2 van nekünk is hogy legyen váltás
2010. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mit adtok rá hálózsák alá? Én most vettem egy bélelt, téli háló szákot, és csak egy hosszú ujjú bodyt adok alá. Kb. 20 fok lehet a szobában, elég az?
2010. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 20 fokban alszunk, a kicsin hosszú ujjú body és talpas naci van, a hálózsákja bélelt plüss. A nagyon hosszú ujjú, hosszúnacis pizsi és néha zokni, ha kéri. Az ő hálózsákja is bélelt plüss.

2010. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hálózsák a legjobb találmány! 15 hónapos, most vettünk neki egy újat, nagyon jó. 21 fok van nála éjjel, hosszú ujjú body és harisnya van rajta.

A zsák amit vettünk, 6-36 hónapos korig jó. Nem olcsó az igaz, de jó sokáig használható és szuperjó minőség!


[link]

2010. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én leszek a kivétel. Vettem a babámnak 56-74 es méretű hálózsákot, de mindössze 2x aludt benne. Nekem nem jött be, a picim hason alszik, de igazából azért nem tetszik, mert így a karjait nem tudtam betakarni. Én is teljesen bebújok a takaró alá, ő is így szereti és a paplanját egyáltalán nem rúgja le magáról. Most 8 hós.
2010. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!