Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem velem él a gyerekem...

Ha nem velem él a gyerekem akkor már nem is köteles válaszolni a kérdéseimre a másik szülő?

Figyelt kérdés

Pl az interneten, vagy telefonon.

Ha én nem tudom elhoznia gyerekemet akkor már alig vagy nem kapok infót a gyerekemről.

nekem úgy tűnik hogy csak akkor akarnak velem beszélni ha kapnak valamit, ajándékot vagy valami hasznos holmit a gyereknek, vagy mikor elhozom tőlük.

Ez normális eset?



2015. ápr. 20. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, nem normális, de ezt te is tudod.
2015. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig úgy találkozol a gyerekkel, hogy mindig adsz neki valami ajándékot, akkor a gyerek összeköti a találkozást az ajándékkal, és nem azért van veled, mert lelkileg ez jó, hanem az ajándékokért. Nem kell minden találkozáskor ajándékkal várni, különösen nem értékes ajándékkal. Az együttlét öröméért kell találkoznotok, ezt meg kell értetni a gyerekkel, és elfogadtatni.
2015. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem a gyerek várja az ajándékot hanem a szülei.

És azon múlik hogy mennyire bő beszédűek.

2015. ápr. 20. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

pontosan mit akarsz tudni mert 1-2 hét alatt nagyon nem is történik semi a gyerekkel,

az meg hogy x ideig nem tudsz menni lehet hogy érthető de a másik félnél is érthető hogy nem leszel a szíve csücske mert ő se mondhatja hogy meló van ezért hetekig rá se néz a gyerekre

2015. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen rendszeresen viszed el magaddal a gyerekedet? Mennyi időt vagy vele? Lehet, hogy igazuk van?
2015. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem köteles válaszolni! Nálunk olyan végzés van, hogy családsegítőnél, felügyelet mellett találkozhat a gyermekkel, illetve 2 hetente egy vasárnap hívhatja telefonon! A találkozásra úgy kaptunk időpontot, hogy véletlenül se találkozzunk mi szülők, neki előbb kell menni 10 perccel és előbb kell eljönnie 10 perccel, nehogy találkozzunk! Vagyis, hogy kéne mert egyszer sem élt a láthatás jogával! A telefont sem vagyok köteles felvenni neki, ez is benne van a végzésünkben és a gyereket sem erőltethetem, hogy beszéljen vele! Én kifejezetten tiltottam az ajándékot is mert így akarta lekenyerezni a gyereket! Szóval nem kötelezhető!
2015. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!