Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak! Milyen a stilusotok?...

Anyukak! Milyen a stilusotok? Milyen a frizuratok? A ruhatarotok? Milyen cipoben jartok? Sminkelitek magatokat? Adtok a divatra? Tetszik a ferjeteknek amit lat?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok, tenyleg semmi hatsoszandek! :)
2015. ápr. 21. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Stílusom nőies, csinos szerintem. :) frizurám, hosszú feketés-barnás haj. Ruhatáramban beletartoznak a csinosabb tapadósabb darabok, ebben érzem jól magam. Ebbe beletartoznak a farmerek inkább, nyáron meg a szoknyák és a ruhák (bár most pont lecserélném az évek óta hordott ruháimat, de nem tudom pontosan, most mi a divat a hosszú ruhákban)

cipőben van csizmám, meg minden féle, évszaknak megfelelő.

Nem tudom, hogy adok-e divatra, de szerintem igen minimálisan.

Nem veszek drága holmikat magamnak, inkább azokat, amik jól kinéznek.

A férjemnek nagyon tetszik, amit lát, :))

mondja, hogy nehogy valaki lecsapjon a kezéről :)

2015. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Stílusom szerintem is nőies, néha laza. Szőkés-barnás, szögegyenes hajam van, a mellkasomig ér. A hétköznapokon általában fehér inget, blúzt, farmert vagy szoknyát, magassarkút hordok, hétvégente lazább ruhákat, pólót, farmert, balerina- vagy tornacipőt viselek.

Valamilyen szinten adok a divatra, de szeretem képviselni a saját stílusomat. A férjem minden nap megdicséri, amit viselek... ezek szerint tetszik neki. :-)

(Mielőtt valaki félre érti, nem magassarkúban járok játszóterezni... de szeretek adni magamra, gyerek ide vagy oda.)

2015. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

valami ilyesmi egyszerű hajam van csak természetes sötét színű csak az aljában van pár szőke tincs

[link]


a stílus, laza sportos de csinos

(világoskék a farmermániám most, fehér, vagy testszínű felsővel, ami passzos)

(alig találok hasonlót a google-n úgy néz ki egyedi lehetek:D)

csizma, kutya, válltömés leszámítva, valami ilyesmi

[link]


vagy ezen a baloldali, csak nem ekkora szabadon hagyott dekoltázzsal

[link]


cipő ilyesmi, csak csinosabb nem ilyen béna

[link]


smink kimerül egy szemhéjtusban, és szemöldök sötétítve van, plusz enyhe púder, már amikor van kedvem egyenletesen eloszlatni, meg pepecselni vele


divatra nem adok(nem fogok pl térdig lógó ülepű gatyákat hordani mert az lenne a divat és pl piros cipőt sem vennék fel stb)


férjem hajlamos elfelejteni hogy tetszem neki, legutóbb is valami ismerősnője hívta fel rá a figyelmét,hogy szép a párja, akkor mondta otthon nekem, hogy szerinte nem is szép vagyok, hanem gyönyörű, de szóval addig fel sem tűnt neki..

2015. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Stílusom? Farmeres, pamut felsős, Hádás:)


Imádom a mustársárgát, zöldet, lilát, barnát, szürkét:)


A hajam mokkabarna, lépcsőzetes, félhosszú.


A cipőket a CCC-ben vagy a Deichman-ban veszem.


Ritkán sminkelek.


Azt mondja, még így 25 év után is tetszem neki;)


39/N.

2015. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos inkább sportos. Azért sajnos, mert előtte szerettem a csinosabb, nőiesebb darabokat, de mióta a 2. babám megszületett inkább melegítőben járok. Persze néha felveszem a farmert, de nem kényelmes. Leggings tunikával amit még szívesen viselek, igaz felesleg van bőven rajtam. A divat soha nem érdekelt, most sem :) Cipőnek edzőcipő, tornacipő de van zárt magasabb sarkú is, csak nem szeretem. A hajam kétoldalt rövid, középen hátraszárított, a frufru része rózsaszín a többi sötétlila. Sminkelni csak ha elmegyünk valahova szemceruza spirál alapozó, mást nem szeretek és nem is viselek el. Elmondása szerint tetszik neki amit lát :D
2015. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A stílusom nőies, most laza, ha visszamegyek dolgozni, akkor újra inkább elegáns. A hajam félhosszú, természetes göndör és vörös. Most főleg farmer és divatos, nőies felsők vannak a ruhatáramban. Most nem annyira sminkelek, max. kihúzom a szemem, szempillaspirál, arcpír. Szeretek csinosan öltözni, de nem követem ész nélkül a divatot.

Azt mondja a férjem, hogy tetszek neki :)

2015. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. A cipőim magassarkúak vagy ilyesmik:

[link]

2015. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Kihívó, nőies. Magassarkúk 7-18cmig. Persze van pár csajosabb edző cipőm bicajozáshoz. Mélyen dekoltált ( de nem izléstelenül) vagy testhez álló felsők. Szűk farmerek vagy miniruhák. Smink nélkül csak szoliba megyek.
2015. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

A stílusom, télen: Farmer, ing vagy blúz kardigánnal vagy zakóval, vagy vastagabb szoknya harisnyával, leopárdmintás sál, arany bizsu ékszerek. Nyáron szeretem a kis lenge ruhákat és lapos talpú szandálokat.

A hajam majdnem derékig ér, szőkésbarna, most épp az eredeti színe, de voltam már gesztenye, fekete, barna, szőke, nagyonszőke. Minden nap sminkelek, bb krém, szemhéjpóder, cicaszem tussal, spirál, rúzs. A divatra csak abban adok, ami nekem tetszik, hiába divat a szétvágott farmer, meg a magastalpú szörmés fehér cportcipő, biztos nem fogok olyat hordani sosem. A férjemnek tetszem :)

2015. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Jah és amúgy magassarkút hordok csizmából, félcipőből, csak szandálból szeretem a laposat.
2015. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!