Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Amikor otthon vagytok...

Anyukák! Amikor otthon vagytok sminkelitek magatokat? Vagy ha játszóra/boltba mentek?

Figyelt kérdés
Ha igen, pontosan miből áll a sminketek?

2015. febr. 9. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sminkelhetem magam eleget, amikor visszamegyek dolgozni. Otthonra és gyerekprogramokra felesleges.
2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Itthonra púder, spirál, ceruza. Ha elmegyek itthonról akkor szemfesték, rúzs még pluszban.
2015. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor sminkelem magam, ha van valamilyen alkalom. Akkor meg mindenki észreveszi, mert nem szokták meg.
2015. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
igen,de én csak a szememet szoktam
2015. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Csak akkor sminkelek (enyhén színezett hidratáló, szemceruza, szempillaspirál, színezett ajakápoló) ha "randim" van a férjemmel (még ha csak annyi, hogy elmegyünk közösen vásárolni a hiperbe)

2015. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Nem mert a kisfiam lenyalná (5hós) ha valami alkalom van akkor igen de csak finoman.A.
2015. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szoktam, de csak kihúzom a szememet. Mást nem használok. Viszont nekem még alap a fülbevaló is.
2015. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Itthon nem szoktam, hagy pihenjen a bőröm, de ha kimegyek a házból, akkor igen. Nem viszem túlzásba: alapozó, púder, pici pirosító és spirál.
2015. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itthonra nem szoktam, csak ha megyek valahová. Mindegy, hogy hová, akár dolgozni, akár csak boltba, akár sétálni, de olyankor ki szoktam magam festeni (kivéve, ha kirándulni megyünk). Alapozó, púder, tus, spirál, szájfény/rúzs, pirosító.
2015. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem,mert 3D-s műszempillám van,és a szemöldököm is tetovált.Ha valamilyen alkalom van,kihúzom a szemem,kis pirosító,és szájfény.
2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!