Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan könnyíthetném meg 18...

Hogyan könnyíthetném meg 18 hónaposomnak az autózást?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig kínlódik az ülésében, ha autóútra megyünk,ezért városon kívülre ritkán utazunk. Most újra utazni kellene 1 órát,és már előre rosszul vagyok tőle, mit fog szenvedni közben. Most nem tudom alvásidőben utaztatni (apa vezet, én anyósülésen). Van valakinek hasonló gondja, aki nem szokványos (zene, szórakoztatás, játék) módon oldotta meg ezt a problémát?(lányom előszeretettel dobál el mindent, hogy neki ne is adjam, mert nem hajlandó azzal játszani. Én pedig elől ülve fel sem tudom szedegetni a padlóról) Én már nem tudok mit kitalálni. Üljek mellé hátra? De akkor a 4 éves tesót gyerekülés nélkül muszáj utaztatni. Vagy vegyem ki az üléséből? (falvakon megyünk majd keresztül, autópálya nem lesz). Tud nekem valaki tanácsolni?

2015. ápr. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Viburcol kúp. Segít neki ellazulni. Az enyém zenét hallgatott ennyi idősen. Bár tény, a youtubon már akkor is tudott egyedül lapozni az okostelefonon. Vagy a tesó szórakoztatta. Vagy zenét hallgattunk a rádióból.

Gyerekülést a nagynak miért nem lehet előre bekötni?

2015. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát 4 éves gyerek nem ülhet elől az autóban... Szabályellenes.
2015. ápr. 26. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem tablet tartót, igy azon néz mesét ha hosszabb uton megyünk. Már most is be lehet ültetni előre ha ki lehet kapcsolni a légzsákot, nem szabályellenes, csak biztonságosabb hátul. Viszont az ülésből nem vehetem ki, mert ez már szabályellenes és életveszélyes is. Amúgy az is lehet, hogy kényelmetlen neki az ülése. Laza ruhákat adj rá, mert bekötve agyon öltöztetve baromi kényelmetlen nekik.
2015. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem férsz be melléjük?!


Akkor maradj elöl, neki meg adj nyugtatót, pl. kúp.A gyerekülést ne vedd ki, mert ha baleseteztek, életed végéig okolni fogod magad, meg a rendőr úgy megvág, mint a sicc.

2015. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem férek be melléjük, pedig nem vagyok nagy darab. Szélesek a gyerekülések, a vállaim sem férnek be közéjük. Megpróbálom esetleg kicsit odébb rakni őket ha lehet. Meg vettem új játékot neki, hátha azzal elszórakozik, olyat még nem látott. Viszünk kekszeket is,kölesgolyót, zenét...
2015. ápr. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!