Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány órás vonatozást vállalnát...

Hány órás vonatozást vállalnátok be két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Németországba utaznánk nyaralni, de nem tudom, egyhuzamban menjünk, vagy inkább 2 vagy 3 részletben. A gyerekek 1 és 5 évesek.
2015. ápr. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha menet közben megálltok néhányszor egy félórára, akkor sokat bírnak a gyerekek.
2015. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hűha. Hát elég nehéz kérdés, én inkább a 2 részletet választanám, de nem ismerem a gyerekeidet. Nekem is 1 és 5 évesek a fiúk, én 5 órát simán bevállalnék, azért a vonat sokkal szabadabb mint a busz és sok megállóban le is lehet szállni, mert van várakozási idő.
2015. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tesómék Németországban élnek, rendszeresen vonattal járnak haza 2-3 gyerekkel egyedül látogatóba.

Simán kibírják az utat, ha jól neveltek és te is képes vagy szórakoztatni őket.

Már az 1 évest is simán elhozta anno.

2015. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyedül ekkora gyerekekkel valószínű egyet se,főleg ha át is kell szállni.


Nem tudom hány órás az út,de szerintem jobb túl esni rajta egyszerre. A vonaton is ki tud dőlni a gyerek ha álmos,van wc-bár amikor én ültem vonaton utoljára,akkor még inkább tartogattam ameddig lehetett... ,enni-inni ott is lehet.

2015. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól fugg, hány orás az út. Ha lehetne este ill. éjszaka utaznák, akkor elvileg végigalusszák az utat. Gondolom nem egyedul utaznál veluk.

Egyébként szerintem élveznék.


1,5 és 4 éves kislány anyukája

2015. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én is az éjjeli utat választanám inkább. De: én évente útra kelek a gyerek(ek)kel egy kb 10 órás útra, hogy anyuékhoz látogassunk Szlovákiába (éjjel bezzeg nem lehet odavonatozni!, a csúcsszuper egyenes járatunkat,ami szép, modern és kényelmes is volt néhány éve, meg eltörölték!). Mindig nyáron megyünk. Most egy 4 és fél, és egy 21 hónapossal fogok (sosem egyedül!)vonatozni így: 3 órás út után átszállás, aztán 3 és fél vagy 4 órás út, aztán taxi (5 perc), ismét várakozás, fél órás vonatút, majd kb taxival be a faluba (2 perc). Szerintem egy 5 évessel nem igazán van gond, lehet vele beszélgetni, játszani, mesélni,stb. A kisebbiket nekünk nehezebb lesz szórakoztatni (lehet itt is mondókázni, könyvet nézni, játékot vinni), plussz még aludnia is kell majd közben, de muszáj lesz megoldani valahogy. Azért talán könnyebb lesz már, mint 9-10 hónapos korában volt. Sok sikert nektek is!
2015. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!