Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan öltözködnek a mai 27...

Hogyan öltözködnek a mai 27 éves anyukák?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igaz, én 31 vagyok egy két éves gyerekkel, de úgy öltözöm, mint terhesség előtt. Már ami rám jön. Mert egy méretet nőttem (S-ről M-re)

Pontosan mire vagy kíváncsi?

2015. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%

Szerinted a 27 éves anyák valami külön népcsoport?

Uyganúgy öltözködnek, mint azok a 27 évesek, akik nem anyák, illetve azok az anyák, akik nem 27 évesek.


Egy 27 éves anya úgy öltözik, ahogy neki tetszik és ez inkább a saját egyéniségétöl függ, mint attól, hogy pont 27 e´ves, vagy van gyereke.

2015. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy másként öltözködnek e mint terhesség előtt, mai világban az idősek megszólják az anyukákat ha toppmodell ruhákban és magas sarkú cipőben tolják a babakocsit.

Kíváncsi lettem volna pár képre is hogy mi a mai divat a korombeliek közt.

2015. ápr. 28. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért, eddig hol éltél, a holdon?
2015. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy, mint terhesség előtt, alatt. Ok, van 1-2 olyan nadrágom, amit még akkor vettem, amikor nem tudtam, hogy terhes vagyok, és van köztük olyan is, ami ugyan rámjön, de egyáltalán nem kényelmes már.
2015. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a 27 éven nem-anyukák. Attól függ, mivel teli egy napjuk, így a kiskosztümtől a stewardess-egyenruhán keresztül a pamut melegítőig bármi lehetséges.
2015. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Budpesten lakom, nem is tudom értelmezni a "megszólják" kifejezést. Ugyanakkor vicces lenne dizájnerruhában és tűsarkúban a homokozó szélén ülni vagy futni a roller után.
2015. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok, 2 gyerekem van, 2 éves és fél éves, nagyjából úgy öltözködöm mint a gyerekek előtt de most nincs annyi szép ruhám és nem hordok sarkas cipőket. Régebben is a sportos és nőies között voltam, annyi hogy most előnyben részesítem a sportcipőt és farmert egy divatos felsővel. Magassarkú cipőt és elegánsabb nadrágot nincs hova felhúznom, sportosban könnyebb 2 gyereket irányítani és rendezgetni.
2015. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érezném kényelmesnek a magassarkút babakocsi toláshoz. De pl ha jön apuka, tolja a kocsit, akkor felhúzom.

Előtte sem voltam egy sarkos cipő párti, ezután meg még inkább nem. Most igazán azt mondanám, hogy alkalomra való .

De az izlésem nem változott terhesség alatt.

2015. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En 32 eves vagyok, de ugyanugy oltozom, mint terhesseg elott, sot vannak olyan cuccaim, amiket 20 evesen is hordtam :) Attol meg, h anya lettem, megmaradtam nonek, ugyh nem fogok zsakban jarni csak azert, h ne szoljanak meg az idosek. Nyilvan nem veszek fel ov meretu miniszoknyat, amibol kilatszik a fel hatsom, de szeretem es fel is veszem a noies ruhadarabokat is. :) 32 eves ikres anyuka vagyok amugy :)
2015. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!