Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, hol van...

Kisgyerekes anyukák, hol van a gyereketek, amíg ti szülői értekezleten ültök?

Figyelt kérdés
Délután szülőire kell mennem. Mikor kérdeztem, hogy addig hol lesznek a gyerekek csodálkozó tekintettel azt a választ kaptam, hogy hát előbb haza kéne vinnem. Én ezen nagyon ledöbbentem, mert egy kisgyereket, sőt még egy kisiskolást se hagynék otthon egyedül.

2015. ápr. 16. 13:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Az apjával.
2015. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Az apjával vagy nagyszülőkkel.
2015. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
E engem is erdekel. Mi van ha apa dolgozik es nincs nagyszulo???
2015. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Apjával otthon. De lehetne az oviban is a másik csoportban (két csoport van az épületben, ismer mindenkit).
2015. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Azért álmomban sem gondoltam volna, hogy egy szülői értekezlet miatt a fél rokonságot haptákba kéne állítani!

Az apja dolgozik, ők is nagyon jól tudják, mert ha ő megy a gyerekért, akkor szinte már az ajtóban várják, hogy végre leléphessenek. Nagyszülő nincs. ezt is nagyon jól tudják.

2015. ápr. 16. 13:13
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Apjával, nagyszülővel, más rokonnal, bébisziterrel, szomszéddal, vagy ha egyik sem felel meg, akkor nem mész a szülőire.
2015. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is haza kell őket vinni, nem is tudok minden szülőire elmenni (meg más anyuka is van, aki nem tud jönni). Ha tudom, hogy fontos témáról lesz szó, pl. iskolaérettség, akkor elhívom anyukámat (aki 4 óra alatt tud ideérni).
2015. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
Az apával vagy a nagyszülövel, ha nem megoldható, akkor bebiszittert fogadsz arra a kis idöre - akár szomszéd nagyobb gyerek, vagy egy egyetemista.
2015. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk apa jár szülőire........
2015. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
57%

1. Szülöi értekezleten mit keresne egy GYEREK?


2. Azt senki nem gondolja,h ogy a gyereket EGYEDÜL hagyod otthon.


3. Ha van apja, akkor egyértelmüen az Ö DOLGA lenne a gyerekre figyelni, amíg te elvagy.


4. Amennyiben nincs apja, vagy nem tud otthon lenni, akkor erre kitalálták a BÉBISZITTEREKET, akik ilyen esetben ott vannak a gyerekkel.

2015. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!