Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallásromlás! Valaki volt...

Hallásromlás! Valaki volt ebben a helyzetben? Sírni tudnék.

Figyelt kérdés

A lányom négy és fél éves.

A négy éves hallásvizsgálaton a jobb fülével a 25decibellt hallotta utoljára, a ballal a 35öt. Akkor nem tulajdonított jelentőségért a védőnő, mert a lányom nagyon náthás volt.

Viszont gyanakodni kezdtem, hogy valami nincs rendben.

Ma csináltuk újra a vizsgálatot és a lányom a bal fülével csak az 50, a jobbal a 45decibellt jelezte.

Pedig volt mikor én is tisztán hallottam a kiszűrődő dalocskát. volt valaki így?


2015. ápr. 28. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém és a szomszéd kislány is így volt. Az orrmandula kivétele volt a megoldás mindkettőnél, a kislány tubust is kapott a váladék miatt. Ne ess kétségbe, gyorsan kérj beutalót és időpontot a fül-orr-gégészetre.

Az orrmandulaműtét nagyon egyszerű volt mindkét esetben, talán 2-t aludtak a kórházban mindketten, ha jól emlékszek, és kb a 3-4.napon észre sem lehetett venni rajtuk, hogy kórházban voltak. Ilyen kiskorban volt mindkettőnek a műtétje, 5éves kor előtt.

JObbulást kivánok!

2015. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!